Гітарні тюнери онлайн

Ви стали щасливим володарем гітари і тепер мають намір підкорювати серця дівчат у дворі. Але перед кожною грою обов’язково потрібно проводити настройку по камертону або тюнера, який не так легко дістати, як свій смартфон з кишені або включити комп’ютер. Досить просто зайти будь-який браузер і відвідати одну з посилань, наведених нижче.

Налаштовуємо гітару за допомогою онлайн-тюнера

Існує чимала кількість сайтів, які допомагають налаштувати вашу гітару. Розглянемо кілька популярних гітарних тюнерів онлайн.

Спосіб 1: Nagitaru

Простий і зрозумілий сайт, де наведено два тюнера для настройки гітари: в класичному і альтернативному ладі.

Перейти до сервісу Nagitaru

Шість кнопок на тюнері відображають шість НЕ притиснутих струн вашої гітари. Клікаєте по найменуванню ноти на дисплеї тюнера і лунає еталонний звук класичної гітари. Після чого вам залишається, підкручуючи кілочки на грифі, зловити унісон звучання тюнера.

Для настройки гітари в альтернативному ладі необхідно вибрати потрібний вам лад і здійснити ті ж дії, що і з класичним тюнером.

Так само, тут можна знайти докладну інструкцію, як налаштувати гітару на слух з бонусним відео-уроком для новачків.

Спосіб 2: Guitartun

Для більш точного налаштування існує сервіс Guitartun, робота якого вимагає підключення мікрофона або самої гітари до лінійного входу комп’ютера. Користування даними тюнером не вимагає особливих умінь. Вийміть з вашого інструменту потрібну ноту, якщо покажчик пішов в мінус від найменування ноти, то струна налаштована нижче, ніж треба. Якщо в плюс, то вище. Вам залишається тільки підкрутити кілки до того моменту, поки буква не займеться зеленим, вказавши на правильну настройку.

Перейти до сервісу Guitartun

Спосіб 3: Auditionrich

Потужний онлайн-тюнер представлений на сервісі Auditionrich, в якому крім настройки звичайної шестиструнної гітари, ви можете налаштувати і бас-гітару. За допомогою зрозумілого меню можна вибрати різні лади і кількість струн баса. Далі залишається програти звучання струн і підстроїти свій інструмент в унісон із запропонованим тональним звучанням.

Перейти до сервісу Auditionrich

Тепер ви знаєте кілька видів онлайн-тюнерів, які допоможуть вам з налаштуванням музичного інструменту. Яким з них користуватися – вирішувати вам. Легкої гри і міцних струн.

Ссылка на основную публикацию