Heroes of Paragon – огляд гри

На перший погляд, гра Heroes of Paragon для операційної системи iOS і Android не має ніяких принципових особливостей. Але якщо трохи в неї трохи вникнути, освоїтися в віртуальному світі, то душі стане неймовірно приємно.

Перше, з чим стикається гравець, це з музикою, яка не звучить епічно, але розроблена досить якісно. Другий приємний момент – це графіка. Зараз вже на реалістичність ніхто ставки не робить (хоча ще п’ять років тому реалістична графіка на мобільних пристроях була в дивину і розробники намагалися обігнати один одного в створенні реалістичних мобільних ігор).
[Metaslider id = 177]
Зараз же графіка не грає такої великої ролі, як геймплей. Хоча і в наш час можна знайти безліч затятих фанатів гарної обгортки і несмачною начинки не тільки в іграх для операційної системи iOS, але і для комп’ютера. Загалом, перше враження від гри просто чудове. Графіка в ній мультяшна, що дозволяє просто розслаблено грати.

Ігровий процес

Цікавим чином побудовано навчання, яке є майже в кожній мобільного стратегії. Тоді як в інших іграх цього жанру навчання являє собою просто набір інструкцій, тут вони подаються у вигляді завдань, за виконання яких виходить внутрішньоігрова валюта – кристали. Її можна купувати, а також використовувати для прискорення внутрішньоігрових процесів.

В цьому плані гра нагадує дуже популярну на даний момент Clash of Clans. Ріднить Heroes of Paragon з розробкою геніїв з Supercell ще й система внутрішньоігрових валют, які виробляються за допомогою спеціалізованих будівель.

Так, основні валюти – це золото і еліксир. Навіть назви не поміняли. Але є принципова відмінність цієї стратегії від найпопулярнішої на даний момент стратегії – система бою. Вона організована дуже цікаво. Так, якщо поставити оборонні споруди біля лінії бою, то вони перетворюються в атакуючі. Навіть цей маленький момент дозволяє вибудувати унікальну стратегію. У цій грі потрібно напружувати мозок, щоб досягати чогось.

Зауважте, не говориться про те, що в CoC не потрібно цього робити, але система бою точно багатша, так як крім запуску воїнів в стан ворога можна використовувати різні заклинання прямо з початку гри.

Звичайно, в порівнюваних світі також є можливість створення заклинань, але для цього потрібно підняти рівень ратуші. Новачкові є заклинання «Землетрус», яке дозволяє руйнувати стіни ворога. Загалом, знайдеться в цій грі, як пограти. Вникнути в цей світ рекомендується кожному.

Ссылка на основную публикацию