Гарного Дня і Отличного Настрої Для Забезпечення Успіху

Гарного дня і відмінного настрою

Добридень! Я сьогодні хотів би торкнутися теми, на яку не кожен блогер звертає увагу. Потрібно не тільки працювати, заробляти на блозі, а й відпочивати !!! Ви мене правильно зрозуміли. Я часто бачу блогерів, у яких блідий вигляд, яскраво виражена сутулість, кола під очима.

Таке відчуття, що вони всю ніч відпочивали десь в нічному клубі! На питання, чому такий вид? Людина відповідає: – «А який вигляд ще повинен бути? Всю ніч сидів перед комп’ютером, та ще перед цим вечір ». Я по собі знаю, від комп’ютера сильно втомлюєшся. Він ніби висмоктує енергію. Яке там відмінний настрій!

Як це може здатися нетямущим людям дивним, але це дійсно так! Якщо цілий день просидіти за комп’ютером, втомлюєшся як після розвантаження вагону! Я можу порівнювати, свого часу я мав задоволення працювати вантажником і знаю, що таке розвантаження чи завантаження вагона, або трійки КАМАЗів з причепом. Як в такому стані можна писати статтю?

Щоб було відмінний настрій потрібен відпочинок

Вихід напрошується один: – «Не варто перепрацьовувати». Ви посивіли трохи перед комп’ютером, відчули, що почала боліти спина. В даному випадку потрібно встати, розім’ятися. Зробіть невелику гімнастику, подивіться у вікно, щоб відпочили очі.

Щодо очей у нас буде окрема стаття. Коротенько згадаю, що бажано хвилин 10 дивитися у вікно, що б очі відпочивали. При цьому потрібно моргати і стискати очі, щоб їх поверхня омивалася слізної масою. І це, хочеться вам чи ні, необхідно проробляти кожну годину.

Взагалі сидіти за комп’ютером більше шести-восьми годин не рекомендується. Або хоча б годин п’ять посиділи за ПК, після цього не забудьте сходити прогулятися в парк, або просто по вулицях вашого міста. Подихайте свіжим повітрям. Наповніть свій організм свіжою енергією. Або як кажуть Індуси – Праною. Ця енергія дасть вам відмінний настрій!

Саме багато Прана в парках і на природі! Якщо у вас є дача – відмінно! Хоча б один день на тиждень побувайте там. Поговоріть з рослинами. У вас додадуться сили! В голові стануть з’являтися нові ідеї. З’являться творчі думки і бажання писати. У мене є дача, тому я знаю про що кажу. Буквально вчора я там попрацював, і скажу чесно.

Я там буваю часто зараз осінь

Можете почати обрізку рослин, або просто поколоти дрова! Фізично втомитеся, але морально відпочинете. Вдома не забувайте провітрювати приміщення! Бажано не менше 30 хвилин в день! Можна просто полежати і зробити «Пальминг». Що це таке я поясню в іншій статті.

Якщо немає можливості прогулятися (наприклад Зима, заметіль). Можете просто виконати релаксацію. Під час неї намагайтеся ні про що не думати. Просто вимкніть думки, нехай мозок відпочине. На думку шаманів, така практика дозволить до вас прийти новим думкам, нових ідей. Ви зможете зрозуміти, як вирішити давно не вирішені проблеми.

Ссылка на основную публикацию