Hamster Free ZIP Archiver: кращий безкоштовний архіватор

Розробник: HAMSTER soft
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 13 Мбайт
оновлений: Квітень 08, 2017

Hamster Free ZIP Archiver – додаток, що дозволяє створювати і відкривати будь-які типи архівів. Архіватор дозволяє працювати з 12 типами розширень. Завдяки вдосконаленому алгоритму, архівація даних здійснюється в 2 рази швидше, в порівнянні з WinRAR або WinZIP.

Додаток дозволяє розбивати архів на кілька частин. Таким чином, заархівовані файли можна буде записати на диск або відправити частинами по електронній пошті. Важливо відзначити, що архіватор Hamster може бути встановлений на будь-яку операційну систему сімейства Windows.

мінімальні вимоги

 • Тактова частота – 1.5 GHz;
 • Об’єм оперативної пам’яті – 256 Mb;
 • Платформа – Windows (XP – 10);
 • Розрядність – x86 / x64.

можливості архиватора

 • Створення будь-якого типу архівів;
 • Установка пароля на архів;
 • Зміна рівня стиснення;
 • Перегляд інформації про архів;
 • Зміна теми оформлення;
 • Розбиття великого файлу на кілька дрібних;
 • Спец функції, необхідні для роботи з поштою.

переваги

Хамстер Фрі Зип є унікальним архиватором, так як має ряд переваг. У порівнянні з іншими архиваторами lite Hamster працює в кілька разів швидше. Зміна швидкості отримано за рахунок удосконалення алгоритму архівації.

Архіватор здатний зберігати інформацію не тільки на жорсткі диски, але і заливати їх в хмарні сховища. Таким чином, можна зберегти конфіденційну інформацію. Для підвищення рівня безпеки, користувачі можуть встановлювати на архів пароль.

Таке додаток, як Hamster Free Archiver можна викачати абсолютно безкоштовно. При цьому програма має російськомовний інтерфейс. Завдяки цьому користувачам буде простіше розібратися з функціональністю утиліти.

Ще однією перевагою можна вважати можливість зміни скіна. Часто користувачам набридає один і той же зовнішній вигляд програм. Саме тому розробники додали кілька видів візуалізації утиліти.

недоліки

Незважаючи на велику кількість переваг Hamster Free Archiver має і недоліки. До основного мінуса можна віднести те, що в момент відкриття архіву, додаток запускає браузер і намагається проникнути в інтернет.

Ще одним недоліком є ​​неможливість вибрати місце збереження готового архіву. Більше серйозних недоліків у програми не виявлено.

Як завантажити архіватор

Щоб завантажити Hamster Free ZIP Archiver рекомендується відвідати офіційний інтернет-ресурс розробників. Для цього потрібно в веб-навігаторі вказати наступний URL-адресу «http://ru.hamstersoft.com/». Після того як сторінка буде завантажена, потрібно клікнути по картинці з написом: «ZIP Archiver».

Правда, яка сторінка дозволяє користувачам завантажити на свій комп’ютер ZIP Archiver. Для скачування файлу, потрібно клікнути на кнопку «Завантажити безкоштовно». На цій же web-сторінці представлено опис продукту.

Завантаження файлу почнеться відразу після натискання на відповідну кнопку.

установка

Щоб приступити до процесу інсталяції, потрібно запустити файл «hamsterarc_v.4.0.0.59», що знаходиться в завантаженнях.

Після запуску дистрибутива, з’явиться форма, що дозволяє вибрати мову установки. Найкраще вибирати російську мову.

Наступний крок відкриває форму з майстром установки. Для початку інсталяційного процесу потрібно клікнути на кнопку «Далі».

Після появи вікна з призначеним для користувача угодою, рекомендується активувати напис: «Я приймаю умови», а після цього клікнути на кнопку «Далі».

Відкрила форма дозволяє користувачам вибрати директорію для розпакування програми. При бажанні каталог годі й змінювати. Після вибору місця для установки потрібно натиснути на кнопку «Далі».

Процес установки займає близько однієї хвилини.

Принцип роботи

Програма розрахована на користувачів, які тільки почали вивчати комп’ютер. Саме тому у них не виникне складнощів в створенні архіву. Щоб заархівувати файл, його досить перемістити в відкрите вікно програми. При цьому не варто забувати про те, що потрібно вибрати рівень стиснення файлу.

Коли всі налаштування будуть завершені, користувачеві потрібно буде клікнути по великій кнопці, розташованої в правому куті форми. Для розпаковування архіву слід зробити ті ж самі маніпуляції з файлом.

висновок

Користувачам часто доводиться працювати з об’ємними файлами. Щоб зберігати їх в одному місці, а також захистити від крадіжки, рекомендується використовувати архіватор. Найкращим безкоштовним додатком, здатним створювати архіви, можна вважати Hamster Free ZIP Archiver.

Завдяки створенню архівів, користувачі звільняють місце на жорсткому диску, тим самим збільшують продуктивність комп’ютера. Варто відзначити, що архиватором зможуть користуватися навіть новачки.

Ссылка на основную публикацию