Гаманець Яндекс.Деньги – просте здійснення платіжних операцій

Яндекс є найбільшою пошуковою системою України. Але фірма пропонує не тільки послуги в сфері пошуку, асортимент її продуктів величезний. Серед них – Яндекс.Деньги – електронний гаманець. У цій статті будуть розглянуті основні функціональні можливості і особливості даної платіжної системи.

огляд Яндекс.Деньги

Гаманець Яндекса дозволяє здійснювати різноманітні операції в інтернеті: від покупок, до оплати штрафів і комунальних послуг. Є веб-версія і мобільний додаток, всі вони доступні російською та англійською мовами. Операції здійснюються тільки в грівенх. З недавніх пір компанія випускає дебетові пластикові і віртуальні картки MasterCard. Як розплатитися карткою в інтернеті розглянуто тут.

Проект був запущений в далекому 2002 році. Спочатку Яндекс.Деньги були комп’ютерною програмою, яку потрібно було встановлювати на ПК на зразок Keeper WebMoney. У 2005 році було прийнято рішення про перенесення всіх операцій в веб-версію, що набагато зручніше і мобільніше для користувачів.

У 2011 році з’являються мобільні додатки гаманця, що призводить до зростання популярності системи. У 2012 році банк Тінькофф став партнером і почав випускати карти з прив’язкою до гаманця.

У 2013 році Ощадбанк стає партнером компанії, що істотно розширює функціонал гаманця і дає доступ до міжнародних операцій. В цьому ж році Яндекс починає розвивати партнерські відносини з найбільшими інтернет-магазинами.

Це основні етапи розвитку платіжної системи Яндекса. Щодня компанія удосконалює свої сервіси, пропонуючи розширений функціонал, швидку роботу, зручність і безпеку.

Як зареєструвати гаманець в системі Яндекс

Яндекс надає доступ до всіх власним сервісів через єдиний аккаунт. Після реєстрації поштової скриньки можна отримати доступ до будь-якого продукту компанії, в тому числі і гаманцю.

При відвідуванні головної сторінки сервісу пропонується завести власний гаманець.

При відкритті реєстраційної форми пропонується кілька варіантів заповнення персональних даних: існуючий акаунт Яндекс; популярні соц. мережі; прив’язка іншого e-mail’а. При реєстрації необхідно вказувати справжній номер телефону.

На вказаний телефонний номер приходить смс-сповіщення з кодом підтвердження. Його потрібно внести в відповідну графу. Далі слід завершальний етап створення гаманця.

Після виконання нескладних операцій стає доступний гаманець Яндекс грошей. Він являє собою унікальну 15-значну послідовність цифр.

Після реєстрації, рахунку присвоюється статус аноніма, що накладає певні обмеження за операціями в гаманці. Так, при анонімному статус дозволяється зберігати не більше 15 т.р., відсутня можливість операцій із зарубіжними магазинами.

Вирішити виниклі складнощі через анонімне статусу дозволяє швидка процедура ідентифікації користувача.

Процес ідентифікації в Яндекс Гроші

Взагалі сам сайт підказує і підштовхує користувача до ідентифікації. Знайти кнопку досить легко. Ідентифікація має на увазі три статусу, кожен має свої обмеження і вимоги до користувача. Також на кожній картці написані вимоги до проходження ідентифікаційного процесу. Процедура ідентифікації проста і зручна, розібратися в ній не складе труднощів.

Безпека і доступ до гаманця

Безпека фінансів завжди стоїть на першому місці. Для гарантії збереження коштів Яндекс пропонує розширені настройки. Для цього потрібно відкрити Яндекс паспорт.

Захист профілю здійснюється за допомогою надійного пароля, наявності контрольних питань, додаткових телефонних номерів та поштових скриньок. Також є двоетапна аутентифікація – при кожній авторизації на телефон приходитиме одноразовий пароль для входу.

Поповнення та виведення з гаманця

Поповнити гаманець можна з різних джерел: готівкою в партнерських салонах; з банківської карти; з номера мобільного.

Зняти гроші з гаманця можна перекладом на банківську карту або іншому користувачеві гаманця.

Плюси і мінуси Яндекс грошей

Переваги електронного гаманця: простота і зручність реєстрації, можливість випустити банківську карту (віртуальну і пластикову), мобільний додаток, величезний вибір партнерів.

Недоліки: тільки одна валюта – гривні, завищена комісія на виведення коштів.

Яндекс гроші – це сучасний і зручний сервіс для здійснення платіжних операцій, а тепер і можливість покупок в звичайних магазинах пластиковою карткою.

Ссылка на основную публикацию