Гальмує відео. Рішення

Доброго вечора дорогі друзі! Сьогодні ми з Вами докладно розглянемо, чому гальмує відео на комп’ютері? Ця проблема досить поширена серед користувачів інтернету і комп’ютера. І, щоб визначити, чому ж все таки «глючить відео» у вас на комп’ютері, потрібно всього лише виконати такі дії, описаних нижче.

Чому гальмує відео?

Завантажений процесор ПК.

Для початку переконайтеся, що ваш комп’ютер не перевантажений запущеними завданнями і процесами. Зробити це можна за допомогою диспетчера задач. Щоб «викликати» диспетчер задач на монітор вашого комп’ютера натисніть гарячих клавіш Ctrl + Shift + Esc. Таким чином, перед Вами з’явиться вікно диспетчера задач:

У ньому ви зможете знайти цікаву для вас інформацію: завантаженість процесора, оперативної пам’яті, які процеси в даний момент запущені і багато іншого. На зображенні вище відображена вкладка «Швидкодія». Тут відображається завантаженість процесора.

Цікаві матеріали по темі:

– Як дивитися ТБ онлайн на комп’ютері.

– Шість способів скачати музику Вконтакте.

– Як відключити рекламу в інтернеті.

У правій верхній частині вікна розташовані чотири графіка «Хронологія завантаження ЦП». У вас таких графіків стільки, скільки ядер є на вашому ПК.

Також запустити диспетчер задач можна через командний рядок. Для цього натисніть Пуск, в пошуку введіть команду taskmgr.exe і перед вами відкриється диспетчер задач.

Як альтернативу диспетчера задач Windows можна використовувати різні віджети, передбачені, починаючи з Windows 7. І, як приклад, пропоную вашій увазі дуже зручний для мене віджет Computer Status v 3.5.

У ньому зібрана вся необхідна інформація про вашому комп’ютері: завантаженість процесора і оперативної пам’яті (її завантаження також не варто випускати з виду), жорсткі диски і знімні носії (флешки, твердотільні накопичувачі, зовнішні жорсткі диски і т.д.), заряд батареї, передача даних через мережу, рівень сигналу Wi-Fi і корзина. Також, при бажанні, є радіо і кнопки відключення і перезавантаження комп’ютера. Вся ця інформація буде виведена на робочому столі в зручному для вас місці.

Загалом – досить зручний інструмент, який об’єднав в собі чимало корисної інформації.

Але це лише один з багатьох подібних віджетів, за допомогою яких ви зможете стежити за що цікавить вас інформацією весь час.

Отже, якщо процесор вашого комп’ютера сильно завантажений, рекомендую звернути увагу, які саме процеси його гальмують. Чимало ймовірно також, що на комп’ютері оселився вірус. В такому випадку проскануйте ПК на віруси.

Зверніть увагу, для того щоб ваш комп’ютер не завантажувався непотрібними діями і процесами, необхідно періодично чистити пам’ять ПК, видаляти програми, якими ви не користуєтеся, а також чистити реєстр від помилок і робити дефрагментацію жорсткого диска. Також не потрібно забувати періодично чистити системний блок вашого ПК від пилу!

Низька швидкість з’єднання Інтернету.

Наступним фактором, який необхідно перевірити – це швидкість з’єднання вашого інтернету. Для перевірки швидкості з’єднання існує безліч онлайн сервісів, а також програм, але я пораджу лише той онлайн сервіс, яким користуюся я – www, speedtest.com.ua. Якщо ви знаєте інші сервіси або програми для перевірки швидкості інтернет з’єднання, напишіть про них в коментарях.

Хочу зазначити, що, за моїми спостереженнями, швидкості в 2 Мбіт / сек вистачить для того, щоб без проблем дивитися фільм онлайн. У моєму прикладі швидкість з’єднання занадто низька для перегляду відео.

Апаратне прискорення.

Наступною причиною, по якій може гальмувати відео онлайн може бути те, що в онлайн програвачі вимкнено апаратне прискорення.

Отже, якщо поради вище не допомогли, то Вам необхідно виконати наступне: у вікні браузера натисніть правою кнопкою миші на онлайн програвач і натисніть «Параметри»:

Далі поставте галочку навпроти «Включити апаратне прискорення»:

Оновлення Флеш плеєра.

Якщо у вас гальмує онлайн відео, не забудьте перевірити, щоб на вашому комп’ютері була встановлена ​​остання версія флеш плеєра. Для цього перейдіть на офіційний сайт Adobe Flash Player – www, get.adobe.com / ru / flashplayer /.

На цьому сайті ви зможете оновити ваш онлайн програвач до останньої версії.

Проблема з драйвером відеокарти.

Також причиною може бути відсутність драйвера відеокарти або застаріла його версія. Визначити, чи є проблеми з драйвером відеокарти на вашому комп’ютері можна просто, відкривши Диспетчер пристроїв (клікніть правою кнопкою миші на “Мій комп’ютер”, виберіть «Управління»).

Якщо напроти пункту «Звукові, відео та ігрові пристрої» немає або червоних трикутників, значить з драйвером відеокарти все в порядку.

В одній з наступних статей ми розглянемо, як оновити драйвера на вашому комп’ютері.

Це відео змусить вас посміхнутися:

А на сьогодні все! У цій статті ми детально розглянули, що робити, якщо гальмує відео онлайн. Сподіваюся, у вас не виникло проблем, і тепер у вас ніколи не буде гальмувати і глючить відео на комп’ютері. Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на цю статтю в соціальних мережах.

Ссылка на основную публикацию