Гайд Resident Evil 7: нагороди за проходження і способи їх отримання

Resident Evil 7 виразно наслідує традиції самих ранніх ігор в серії Resident Evil. А це означає, що гру ви, швидше за все, будете перепроходіть безліч разів для того, щоб розблокувати всі плюшки, яка підготувала Resident Evil 7.

Але що саме ви можете розблокувати? Або як саме це зробити? У даній статті ви розповімо вам, як розблокувати ту чи іншу секретку. Хочеться уточнити, що гра вийшла всього кілька днів тому і в ній виразно припасено ще величезна кількість всяких цікавинок. Все-таки це гра з серії Resident Evil, а ця серія славиться своїми секретами, загадками і надмірної реіграбельності.

Тримайте у себе в розумі, що дана стаття безумовно буде містити в собі величезну кількість спойлерів. Так що якщо ви ще не грали в Resident Evil 7 або не пройшли її до кінця, то, мабуть, вам не варто читати цю статтю далі.

Гайд Resident Evil 7: всі нагороди за проходження і способи їх отримання

При розблокуванні будь-б то не було нагород, вони будуть автоматично додаватися в ваш всюдисущий скриню. Всі розблоковані речі будуть відзначені на спеціальному екрані статистики.

“Божевільня”

Цей ігровий режим відкривається для гравців, які робили передзамовлення гри. Але якщо ви не предзаказивалі гру, то переживати не варто. Для відкриття цього режиму всього лише потрібно завершити гру один раз на будь-якої складності. «Божевільний будинок» – це неймовірно брутальна складність, створена для відтворення того випробування, яке пропонувала оригінальна Resident Evil. Так чим же відрізняється ця нова складність від інших? В общем-то, досить багато чим:

  • Ваше здоров’я регенерує значно повільніше.
  • Ворогів значно більше, вони з’являються в різних місцях, і вони значно розумніші.
  • Вороги куди більш наполегливі. Від них неймовірно важко відірватися і слідувати за вами вони будуть куди довше ніж зазвичай.
  • Предмети трапляються значно рідше і їх місце розташування повністю змінено. Одні предмети трапляються тепер частіше, а інші рідше, що робить процес крафта більш складним.
  • Гра робить автосохранения куди рідше.
  • Для виконання збережень вам потрібні тепер касети. Вони розкидані по ігровому світу і вам доведеться їх носити з собою. Вони виконують функціонал чорнила з першої Resident Evil.

Albert 01-R

Ось цю гармату ви безумовно хочете тримати в своїх руках. І ви її зможете отримати без особливих зусиль, так як Albert 01-R можна отримати майже під самий кінець гри. Потім, як тільки ви закінчите гру, цей пістолет буде лежати у вас в ящику і його можна використовувати в будь-якому іншому проходженні. Це потужний зразок зброї і він використовує звичайнісінькі пістолетні патрони.

рентгенівські окуляри

Для отримання цієї плюшки вам треба завершити гру один раз на нормальної складності і зібрати всі файли. Дія рентгенівських окулярів схоже з дією психостимуляторів, тобто у вас будуть підсвічені всі підбираються предмети в певній зоні. Ось тільки з рентгенівськими очками предмети будуть підсвічені на постійній основі. Патрони, трави, хімікати і т.п. – все це ви можете бачити з Рентгенівськими очками. Ви навіть можете підсвічувати за допомогою них Господинов Скрізь.

Циркулярна пила

Циркулярна пила – це неймовірно потужна зброя. Воно вбиває противника буквально з одного удару, але під час атаки ви перебуваєте в досить уразливому становищі. Якщо ви будете використовувати її обережно, то вона вже точно буде краще будь-якого вашого ножа. Відкрити Циркулярну пилу можна пройшовши гру вдруге на легкому рівні складності, але зробити це потрібно менше ніж за чотири години.

секрети захисту

Цей предмет дозволить поліпшити характеристика вашого персонажа, тобто Ітана. Поки ви тримаєте цей предмет в своєму рюкзаку, ваша захист при блоках буде посилена. Відкривається після першого проходження гри.

сутність захисту

«Сутність захисту» є досить схожим з предметом «Секрет захисту». Дає бонус до вашої захисту при блоках, а також бонус до загальної захисту від шкоди. Дуже добре працює в парі з «Секретом захисту».

нескінченні патрони

Ви отримаєте «Нескінченні патрони» після завершення гри на рівні складності «Божевільний будинок». На проходження цієї складності піде не кожен, але якщо вже вам так сильно хочеться мати нескінченний запас патронів у себе, то можна спробувати.

Приблизно таку кількість предметів ви можете відкрити в Resident Evil 7. Чому зразкову? Та тому, що гравці безумовно будуть знаходити все нові предмети і секрети. Якщо ви знаєте якийсь ще не відкритий секрет, то поді
літься ним в коментарях. Також якщо ви помітили якусь помилку або неточність, то ми просимо вас вказати на неї.

Ссылка на основную публикацию