Гайд Resident Evil 7: де знайти Ремонтні комплекти і як їх використовувати

У Resident Evil 7 ви знайдете парочку зразків зброї, які будуть в досить сумному стані. Однак не думайте, що якщо вони зламані, то і використовувати їх більше не можна. Зламані гармати в грі можна просто полагодити за допомогою такого ігрового предмета, як Ремонтний комплект. Давайте ж докладніше розглянемо те, як йдуть справи з Ремонтниками комплектами в Resident Evil 7.

Гайд Resident Evil 7: де знайти Ремонтні комплекти і як їх використовувати

Resident Evil 7 орієнтована більшою мірою на хоррор і виживання, але чималу частину там також займають різні зіткнення з противниками, в яких ви братиме участь за допомогою різноманітного озброєння: ножі, пилки, пістолети, дробовики, ПП і т.п. Загалом, безпорадними ви не будете практично ніколи. Але серед такої сімейки, як Бейкер, все одно присутній постійний фактор небезпеки, будь у вас хоч би і гранатомет.

Отже, в грі є два зброї, які знаходяться в стані поломки: M19 – відносно потужний пістолет з 7 патронами в обоймі, і M21 – двозарядний дробовик. Знайшовши їх в грі, ви швидше за все подумали, що вони стануть в нагоді для якоїсь іншої мети. Але немає, з них можна і постріляти. Тільки для початку ви повинні знайти Ремонтний комплект і тоді вже справа буде в капелюсі. Відповідно, якщо в грі два зламаних зброї, то і комплекту буде всього два.

Так де ж шукати ці Ремонтні комплекти?

Ремонтний комплект №1

Перший Ремонтний комплект стане доступний для вас відразу ж, як тільки ви зможете вибратися в Двір і до трейлера. Де ж він тоді лежить? Припустимо, що ви вже дісталися до Трейлера. Відкрийте двері Трейлера, починайте рухатися по прямій від них і дійдіть до Головного будинку. Перед будинком буде знаходитися пара сходів, з правого і лівого боку. Поруч з правого сходами, на рівні з землею, буде знаходитися шматок гофрованої сталі, який прикриває дірку в настилі (деці) будинку.

Відірвіть цей шматок гофрованої сталі і пролізайте в уже відкриту діру настилу. Усередині діри ви знайдете дерев’яний ящик, в якому і буде перебувати Ремонтний комплект. Розбийте ящик, наприклад, за допомогою ножа, і забирайте його.

У тому ж трейлер, ви повинні були вже знайти пістолет M19. Так що не витрачайте час даремно і відразу ж чините його, так як ця гармата куди могутніше, ніж G17 і MPM.

Ремонтний комплект №2

Другий Ремонтний комплект, і швидше за все останній, ви зможете отримати відразу після знаходження Зміїного ключа і Тестової зони, в якій Лукас змусить вас вирішувати різні витончені загадки.

Отримання цього Ремонтного комплекту прив’язане до так званого Фото Скарбів. Так що цю фотографію ви повинні знайти в першу чергу. Потрібне вам Фото Скарбів знаходиться в Головному домі. Піднімайтеся на другий поверх в кімнату Господарів (зміїна двері на другому поверсі головного холу) і прямуйте в від цієї кімнати в Комору.

У лівій стороні цієї кімнати ви знайдете Фото Скарбів, на якій буде зображена голова манекена поверх якийсь металевої конструкції. Вам просто необхідно дане зображення, так як без нього ви навіть не зможете підняти Ремонтний комплект.

З фотографією в кишені, прямуйте в Тестову зону. У перших декількох кімнатах вам доведеться акуратно перелазити через безліч розтяжок, але це не повинно викликати у вас проблем. У четвертій кімнаті ви як раз і повинні будете знайти те саме будова з Головою манекена на вершині. Просто торкніться Голови манекена і ви знайдете Ремонтний комплект.

До моменту знаходження другого Ремонтного комплекту, у вас, швидше за все, вже повинен бути в інвентарі, або в ящику, поламаний дробовик M21, який ви і можете полагодити за допомогою знайденого комплекту.

Ссылка на основную публикацию