Гайд Far Cry 5: як виправити чорний екран, вильоти, помилку 000001 та інше

На календарі 27 березня – Far Cry 5 пішла в реліз, і багато гравців вирушили в онлайн-магазини або сервіси цифрової дистрибуції, щоб придбати копію даної гри. Виходячи з відгуків в Steam, можна сміливо судити, що Far Cry 5 вийшла досить непоганою грою, причому досить добре оптимізованої, так як вона задовільно працює на більшості конфігурацій заліза.

Проте мало який реліз сучасної гри буває абсолютно гладким. На жаль, деякі гравці стверджують, що вони зіткнулися з низкою проблем при запуску Far Cry 5 або ж прямо під час ігрового процесу. Наприклад, безліч гравців просто не змогли запустити нову частину Far Cry. Інші ж зіткнулися з помилкою 000001 і повідомленням, що їх комп’ютер не підходить під мінімальні системні вимоги. Крім іншого, були помічені повідомлення про чорному екрані.

У даній статті ми зібрали рішення для вищевказаних проблем і не тільки. Однак, перш ніж ми перейдемо до їх розгляду, ви повинні як слід ознайомитися з системними вимогами для Far Cry 5. Повірте, вони будуть мати ключову роль при вирішенні однієї з проблем.

Системні вимоги Far Cry 5

Мінімальні системні вимоги

 • ОС: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (тільки 64-бітові версії)
 • Процесор: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz або AMD FX-6300 @ 3.5 GHz або еквівалентний
 • Пам’ять: 8 GB RAM
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 670 або AMD R9 270 (2GB VRAM з шейдерами 5.0. Версією)
 • DirectX: версія 9.0c
 • Мережа: широкосмугове з’єднання з мережею
 • Сховище: 40 GB вільного місця

Рекомендовані системні вимоги

 • ОС: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (тільки 64-бітові версії)
 • Процесор: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz або AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz або еквівалентний
 • Пам’ять: 8 GB RAM
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 970 або AMD R9 290X (4GB VRAM з шейдерами 5.0. Версією)
 • DirectX: версія 9.0c
 • Мережа: широкосмугове з’єднання з мережею
 • Сховище: 40 GB вільного місця

Як ви можете бачити, гра не зажадає від вас якогось неймовірно потужного заліза. Плюс, як ми вже говорили, Far Cry 5 вкрай непогано оптимізована, так що у вас є всі шанси пограти в неї і на більш слабкому апаратному забезпеченні, хоча, це і не рекомендується.

Так чи інакше, переконавшись в тому, що проблем з вимогами у вас виникати не повинно, давайте тепер розглянемо рішення для таких проблем, як чорний екран, зависання, вильоти, помилка 000001 та інше в Far Cry 5.

Керівництво по вирішенню проблем Far Cry 5

Far Cry 5 – чорний екран

Деякі з гравців повідомили, що при запуску своєї копії Far Cry 5 вони зіткнулися з чорним екраном. Така проблема далеко не нова для для ПК-гравців – зазвичай вона вирішується установкою нових версій необхідних бібліотек, що йдуть до комплекті з грою, оновленням драйвера для графічного прискорювача тощо.

Однак, як стало зрозуміло, проблема у вигляді чорного екрану в Far Cry 5 виникає з вини такої програми, як MSI Afterburner. Якщо ви користуйтеся цим програмним забезпеченням для моніторингу своєї продуктивності або, наприклад, для розгону своєї відеокарти, то ми рекомендуємо вам спробувати закрити MSI Afterburner і подивитися, чи запуститься Far Cry 5 нормально чи ні.

Far Cry 5 – помилка 000001

Ще одна досить часта проблема, з якою зустрічаються багато користувачів, – це помилка 000001. Крім самої помилки, з нею також додається повідомлення про те, що ваш комп’ютер не підходить під мінімальні системні вимоги. Особливо часто на цю проблему скаржаться власники процесорів AMD Phenom II.

На жаль, розробники застосували в грі якесь обмеження або перевірку на апаратному рівні. Виходячи з цього, можна стверджувати наступне: власники процесорів AMD Phenom II і інших зі схожою набором інструкцій не зможуть запустити Far Cry 5 на своїх комп’ютерах.

Варто зауважити, що це вже не перший раз, коли відсутність якоїсь інструкції для процесора перепиняло шлях геймерам в отриманні потрібного їм ігрового досвіду. Однак, з часом, розробники подібних ігор випускали патчі, щоб не залишити за бортом покупців своєї продукції. Можливо, Ubisoft також випустить подібний патч. Проте на даний момент вам залишається або залишити гру на потім, або отримати відшкодування, якщо це можливо.

Ссылка на основную публикацию