Google-пошук по картинці з телефону

На сьогоднішній день смартфон став незамінним атрибутом сучасної людини. Крім того, що їм можна користуватися далеко за межами дому та навіть вийти в інтернет, маючи гарного оператора, його зручно використовувати для роботи і розваги. Більшу частину всього часу користування смартфоном людина проводить, розглядаючи картинки і фото. Є навіть такі програми, які можуть відшукати людину за допомогою знімка.

Пошук за допомогою зображення зі смартфона

Сучасні телефони за своїм функціоналом максимально наближені до комп’ютерів. Ваші ПК можуть надати можливість відшукати по фото можливі збіги в мережі, і навіть дізнатися наявну інформацію про вміст зображення. Для того щоб здійснити пошук, потрібну програму або пошуковик розподіляє картинку на окремі дані, які потрібні для виявлення схожою інформації у всесвітній павутині. Пошук за допомогою смартфона проводиться аналогічно.

Спосіб 1: Google Images

Найбільш відомим браузером на сьогоднішній день є Chrome. У телефонах на Android він є стандартним, але і на пристрої Apple є можливість його завантажити. Пошуковий агент, який вбудований в програму допомагає розшукати інформацію по знімку в інтернеті зі смартфона. Для цього необхідно зробити такі дії:

  1. Відкрийте Google. На першій сторінці з’явиться пошуковий рядок.
  2. У цьому рядку введіть цю адресу – images.google.com. Ви перейдете в розділ, який відповідає за пошук по знімку.
  3. За допомогою значка «Вибрати файл» завантажте фото з галереї, і почніть пошук (значок лупи).
  4. Результати пошуку будуть представлені на сторінці. Пошукайте потрібний варіант і клацніть по ньому пальцем, щоб відкрити.

Читайте також: Як користуватися пошуком по картинках в Google Пошук людей по фотографіях соціальної мережі Вконтакте Пошук людей в Інстаграм без реєстрації

Спосіб 2: Пошук з галереї

Для того щоб швидше здійснити пошук і уникнути довгої завантаження фото в Гугл Хром, можна не виходячи з галереї почати цей процес. Для цього вам необхідно зробити наступні кроки:

  1. Відкрийте галерею і знайдіть необхідний знімок.
  2. Затисніть пальцем на зображенні і тримайте, поки не з’явиться спливаюче вікно з різними варіантами дій.
  3. У списку виберіть пункт «Знайти це зображення в Google».
  4. Вкажіть потрібний вам варіант з представлених.

За допомогою таких не надто складних дій, ви зможете в будь-який час знайти по фото потрібну людину або інформацію про нього. Навіть якщо ви робите такі дії вперше, у вас не виникне труднощів, так як описані вище варіанти найпростіші, за відгуками користувачів.

Ссылка на основную публикацию