Google play android market: магазин додатків

Планшети та інші пристрої на операційній системі Андроїд стали лідером на ринку. І магазин додатків Google Play на Android – одне з багатьох причин такої популярності.

Що це таке і як користуватися

Гугл Плей – це магазин додатків, який дозволяє завантажувати цікавить користувача контент з серверів Google. У списку сервісів і програм вашого пристрою ви знайдете іконку з підписом Play Market (Плей Маркет). Коли ви натиснете на неї, система відразу попросить авторизуватися за допомогою облікового запису в системі Гугл. Якщо такий аккаунт є, то зайти не складе труднощів. Вводимо логін, пароль і натискаємо на кнопку “Увійти”. Якщо немає, то доведеться його завести.

Це можна зробити як з сервісу Google Play Market на пристрої, так і через комп’ютер на сайті account.google.com. Для цього натискаємо на “Реєстрація” або “Створити обліковий запис”. Буде потрібно вписати ім’я, прізвище, придумати адресу електронної пошти та пароль, вказати дату народження, стать і поставити галочку навпроти користувальницької угоди. Інформацію можна вказувати довільну, якщо є побоювання за використання персональних даних. Зареєструвавшись, необхідно авторизуватися в системі під новою обліковим записом Гугла, після чого можна користуватися сервісом Android Market.

Перше, що ми бачимо, відкривши Google Play Market, це головна сторінка, на якій відображаються новинки і рекомендовані системою програми, а також розділи:

 • додатки;
 • гри;
 • Фільми;
 • музика;
 • книги;
 • преса.

Якщо провести по екрану зліва направо, то з’явиться меню, що випадає, де можна подивитися вже встановлені програми, список бажаних, які відзначили раніше, настройки. Найкраще відразу заглянути в налаштування, так як за замовчуванням там виставлено автообновление додатків при будь-якому підключенні до мережі.

Підключення бажано переставити на Wi-Fi, так як більшість утиліт важить дуже багато, а автообновление переставити на “ніколи”, щоб пристрій забороняв запускало його без вашого відома.

розділи сервісу

Кожен розділ Google Play Маркет ділиться на підрозділи, в них завжди є такі категорії, як “Головна”, “Нове” і “Популярне”. У кожному підрозділі знаходиться величезна кількість контенту.

Але перед тим, як встановити щось, краще більш детально ознайомитися з додатком. Для цього потрібно натиснути на вподобану прогу, після чого відкриється сторінка з описом, скріншотами і технічними характеристиками. Корисним буде поглянути на рейтинг і почитати відгуки, де інші користувачі можуть як порекомендувати, як встановити та грати, так і поскаржитися, вказавши на певні помилки і вади. Розглянемо самі розділи:

 1. Додатки. Сховище різних програм, які помітно поліпшать користування планшетом. Діапазон призначення варіюється від розважальних (різні плеєри, перекладачі, читалки і т.д.) до спеціалізованих та вузько (оплата комунальних послуг, перегляд креслень, банківські клієнти).
 2. Ігри на Андроїд. Тут немислиму кількість різних ігор всіх жанрів і напрямків для користувачів різного віку та інтересів. Є маса онлайн-іграшок, де можна взаємодіяти з іншими гравцями зі всього світу. Якщо потрібно якось скрасити дозвілля, то Google Play гри – вдале рішення.
 3. Фільми. Величезна фільмотека зі старими і новими фільмами. Єдиний мінус у тому, що це задоволення платне. Можна взяти фільм напрокат або купити.
 4. Музика. Ця послуга на Market Android теж платна. Можна завантажувати (точніше, купувати) як окремо пісні, так і цілі альбоми. Але розробники подбали про функції “Пробна версія” для прослуховування уривка композиції, щоб не купувати кота в мішку. Для цього потрібно буде встановити спеціальний програвач.
 5. Книги. Велика бібліотека на Android Market, в якій можна знайти багато як художньої літератури, так і ненауковою, публіцистичної та будь-який інший. Більшу частину контенту платна, але є і безкоштовні версії.
 6. Преса. Сховище різного роду газет і журналів, причому як старих, так і нових випусків. Що цікаво, є можливість не тільки купити випуск, а й оформити щомісячну передплату. Безкоштовного, ясна річ, нічого немає.

Google Play дуже корисний для користувачів планшетів на системі Андроїд. З його допомогою ви розкриєте приховані можливості пристрою і розширите його функціонал.

Ссылка на основную публикацию