Google one time init що це?

Google one time init є утиліту, що відповідає за введення основних даних, необхідних при першому запуску android пристрою. Серед них є:

  • дата та час;
  • мова системи;
  • аккаунт google;
  • розташування користувача.

Цей додаток відіграє важливу роль при першому запуску смартфона. Перш за все, користувач повинен заповнити кілька форм, які дозволяють сервісів Google отримати про нього базову інформацію. Робота програми відразу після цього припиняється. Вона більше не буде потрібно, тому при появі Google one time init в автозавантаження, краще її деактивувати.

вікно програми Google one time init при першому налаштуванні android смартфона

Але, в тому випадку, якщо ви повністю скидаєте настройки або встановлюєте іншу прошивку, дані потрібно ввести знову – а значить, додаток Google one time init знову буде задіяно.

Як працює утиліта?

Цікавлячись, Google one time init – що це, необхідно розібратися в основних функціях програми. Робота будь-якого смартфона на базі Андроїд починається з запуску Google one time init. У чому ж полягає суть роботи даної програми?

Спочатку утиліта пропонує користувачеві вибрати потрібну мову і підключитися до бездротового з’єднання.

Підключення до wi-fi

Третє віконце дозволяє власникові пристрою зайти в особистий аккаунт Гугл, щоб синхронізувати повідомлення, галерею та інші додатки. Без аккаунта користуватися пристроями на Андроїд проблематично: тому потрібно його зареєструвати.

Вхід в обліковий запис Google

Якщо ви хочете включити автоматичне розпізнавання місця розташування, наступний крок докладно пояснить, як це зробити. Не забудьте підтвердити, що вам необхідно резервне копіювання даних – це може знадобитися при поломці телефону або повному відкат системи.

Залишається лише ввести час і дату згідно з вашим часовому поясу.

Після остаточної установки всіх основних налаштувань, перед вашими очима постає робочий стіл. Google one time init фактично перестає працювати, і, якщо ви не плануєте перепрошивати телефон, ця програма вам не знадобиться. Окремі користувачі зазвичай видаляють це додаток, але так як воно не робить ніякого впливу на систему, це безглуздо.

При випадковому появі Google one time init в процесах або автозавантаженні, досить відключити його стандартними засобами Андроїд. Якщо додаток турбує вас постійно, ви завжди можете його деінсталювати.

Ссылка на основную публикацию