Google Adsense (Як Заробити) На Сайті 2020

Скільки можна заробити на сайті новачкові

У наш час дуже багато користувачів не ходять на роботу, тому, що вони не погано заробляють в інтернеті. І це все насправді. Таким користувачам залишається всього лише вибрати яким саме способом вони будуть заробляти в інтернеті. Більшість людей вважають даний вид заробітку не серйозним. Вони думають, що в мережі інтернет заробляють тільки дрібниця.

Насправді це спірне питання. Частина людей заробляють в інтернеті, і досить навіть непогано. Я вам наведу приклад, як можна заробити і скільки можна заробити на сайті.

Дані спосіб – створення власного сайту. Частина користувачів роблять сайт на безкоштовному хостингу сайтів, [urlspan] типу fo.ru [/ urlspan] і т.д. Як створити такий ресурс в мережі інтернет багато інформації. У тому числі докладної в відео форматі. Далі залишається його розкрутити. Про це я написав досить багато статей в своєму розділі SEO оптимізація.

Далі ми йдемо за перевіреним багатьма користувачами шляху. Ви робите зі свого сайту щось на кшталт рекламного майданчика. Якщо точне, крім ваших постів на ньому будуть встановлені і рекламні блоки. Користувачі, заходячи на ваш ресурс, побачать цю рекламу, оцінять її та по зацікавила їх зроблять кліки. Звідси випливає висновок, чим більше читачів зайдуть на ваш ресурс і чим вони зроблять більше кліків по даній рекламі, тим в більшій кількості грошей прийдуть на ваш електронний гаманець.

Найпоширеніша реклама на сайті, це контекстна. Крім неї є реклама банерна. Так само можна продавати посилання зі своїх постів вашого сайту. Ну і звичайно програми партнерки.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Заходячи на різні сайти і блоги ви не раз помічали різні рухомі зображення. Ці зображення і є банери. При бажанні, ви можете зробити клік по такій картинці. Тоді ви опинитеся на ресурсі, який давав рекламу на сайт, на який ви спочатку зайшли. Рекламодавець розплачується з власником сайту, де встановлений банер, за час, проведений банером на даному ресурсі. Так само оплата може бути за переходи, зроблені користувачами з даного банеру.

Заробіток за допомогою контекстних посилань

Контекстна реклама має вид рекламних блоків, на яких встановлена ​​текстова реклама і банери. Вони в більшості випадків розташовані зліва сайту. У верху такої реклами написано «Реклама від Яндекса» або будь-якого іншого пошукача. Власнику сайту потрібна лише реєстрація на подібних розділів пошукових систем. Дані пошукові системи видадуть вам код. Цей код і виведе рекламу на ваш ресурс. За кліки по даній рекламі ви будете отримувати гроші.

програми партнерки

Є такий вид заробітку. Він чимось схожий на банерну рекламу. Ви розташуйте на своєму ресурсі банер іншого сайту, який рекламує свій продукт. Користувач, клікнувши по цьому баннеру, заходить на сайт рекламодавця і купує цей товар. З продажу даного товару ви отримуєте свій відсоток. Зазвичай даний відсоток знаходиться в межах 25 – 50%.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Заробіток за допомогою продажу посилань

Власники сайтів можуть проводити обмін ссилочку як безкоштовним способом, так і за цифрову валюту. Ви пишіть статті на вашому ресурсі, і на цих статтях встановлюєте посилання на інші зовнішні ресурси. Власники цих сайтів оплачують вам ці посилання на свої сайти.

Так скільки можна заробити на сайті? Статистика в даному випадку говорить, що якщо на ресурсі відвідуваність 300 чол / день, то власник даного ресурсу заробить близько 250 $. А при відвідуваності сайту близько 1000 чол / день, то в місяць ви отримаєте близько 1000 $. Для цього вам треба провести оптимізацію вашого ресурсу, розмістити на ньому цікаву інформацію і займатися написанням постів частіше.

Але не все так швидко, спочатку ви будете отримувати дійсно копійки, приблизно півроку. Люди будуть мало знати про ваш сайт і тому відвідуваність буде низькою. Буде потрібно інтенсивна розкрутка вашого сайту. Якщо ви виконали дану роботи грамотно, ви почнете пристойно заробляти на сайті.

Сподіваюся, тепер уявляєте, скільки можна заробити на сайті? Для закріплення матеріалу пропоную подивитися відео, скільки можна заробити на сайті!

Анекдот в кожній статті:

Ссылка на основную публикацию