Gmail: реєстрація пошти (нового аккаунта)

Gmail.com є одним з найпопулярніших поштових сервісів в світі, що нітрохи не дивно, якщо згадати, що належить він інтернет-гігантові Google. Цікаво, що обліковий запис Gmail необхідний не тільки для пошти, а й для використання інших сервісів Google. Наприклад, той же Play Market. Сьогодні ми розповімо вам, як зареєструватися в цьому поштовому сервісі, причому безкоштовно і за кілька хвилин вільного часу.

При вході на сайт Gmail.com вам буде запропоновано ввести логін для входу в обліковий запис. Оскільки ви ще не зареєстровані в пошті, натисніть «Інші варіанти».

Далі з’явиться меню, в ньому виберіть «Створити обліковий запис».

Ви опинилися на сторінці заповнення даних. Ви повинні вказати наступні дані:

  • Прізвище
  • Нік (ім’я користувача)
  • Пароль (два рази)
  • дата народження
  • Номер телефону (за бажанням)
  • Запасний адресу e-mail (за бажанням)
  • Країна

Телефон користувачі зазвичай не вказують, його можна вказати пізніше при необхідності. Коли заповніть дані, натисніть «Далі».

Необхідно прийняти умови використання Google. Прочитайте регламент і, якщо вас все влаштовує, натисніть «Приймаю».

Вкажіть номер телефону для підтвердження аккаунта – на нього прийде СМС-повідомлення з кодом. Потім натисніть «Продовжити».

Введіть код, який прийшов на телефон, і натисніть «Продовжити».

Реєстрація пройшла успішно.

Цікаво, що раніше для реєстрації в Gmail не був потрібен номер телефону. Тепер, очевидно, правила змінилися, при цьому, що цікаво, цей номер телефону, на який приходить код для реєстрації, не вказано в обліковому записі. Так, наприклад, якщо ви хочете, щоб аккаунт можна було відновити саме на цей номер телефону, його необхідно буде вказати в налаштуваннях. До речі, настійно радимо це зробити. Для цього натисніть на гурток, що знаходиться в правій верхній частині вікна. З’явиться невелике віконце, в ньому натисніть на кнопку «Мій аккаунт».

На сторінці налаштувань натисніть «Безпека і вхід».

Знайдіть підрозділ «Параметри відновлення аккаунта» і натисніть на рядок «Номер телефону».

Введіть пароль при необхідності ще раз, потім натисніть «Вказати номер телефону» і введіть номер телефону для відновлення облікового запису.

Потім прийде код на телефоні, підтвердивши який ви прив’яжіть аккаунт до вказаним номером мобільного телефону. Також настійно рекомендуємо включити подвійну авторизацію: при кожному вході в акаунт потрібно буде вводити код, який приходить на телефон. Не дуже зручно, зате безпечно.

Ссылка на основную публикацию