Geek Uninstaller – що за програма, огляд

Ця утиліта дуже добре зарекомендувала себе серед користувачів. З її допомогою ви зможете легко і швидко видаляти програми, як би глибоко в системі вони не зберігалися. Навіть якщо, з яких-небудь причин програма не хоче Деінсталювати, Geek Uninstaller допоможе вам вирішити цю проблему.

На відміну від вбудованих дєїнсталлятора дана утиліта зможе відшукати будь-які необхідні файли. Вам не буде потрібно встановлювати програму на комп’ютер, ви зможете користуватися нею прямо з USB-накопичувач. Крім того, що Geek Uninstaller є портативної, її розробник Thomas Koen не додають непотрібного функціонала, і зробив цю утиліту вузькоспеціалізованої. Ще одним плюсом є те, що вам не доведеться платити гроші, так як вона абсолютно безкоштовна.

Опис інтерфейсу утиліти

Дана програма проста у використанні і має базовий функціонал. Geek Uninstaller має тільки одне вікно, і не обтяжене додатковим візуальним оформленням.

Читайте також: Як видалити програми на Windows 8 Як видалити додатки в Windows 10 Програми для видалення програм і їх слідів Програма для видалення не видаляються файлів

При вході з’являється повний список, що складається з усіх встановлених програм. Утиліта має тільки п’ять функцій, які знаходяться в меню “Дія”. вибравши дію «Деінсталяція» буде запускатися основна програма для видалення файлів, а далі почнеться сканування і буде запропоновано видалити їх.

Також, ви зможете скористатися можливістю видалити додатки примусово. Але не забувайте, що основні файли з папки «Programs Files» будуть також знищені. Ще дві важливі функції, які присутні в даній утиліті це пошук інформації про потрібний додатку в інтернеті і перенесення даних списку в HTML.

Поглянувши на графічну оболонку програми, можна здогадатися, що для розробки Geek Uninstaller не залучали до роботи дизайнера.

можливості програми

В розділі “Дія” ви знайдете можливі маніпуляції, які можна зробити з уже наявними ПО. Натиснувши на цей пункт, ви побачите п’ять функцій, а саме:

  1. «Деінсталяція». Непотрібні програми будуть видалені спочатку звичайним способом, а потім програма проведе додатковий пошук залишкових файлів. Такий режим роботи дєїнсталлятора вважається найпопулярнішим.
  2. «Примусове вилучення». На відміну від попереднього, спочатку проводить розширений пошук файлів програми.
  3. «Видалити запис». Деінсталює інформацію в реєстрі Windows, яка відповідає за присутність утиліти в списку завантажених.
  4. «Запис в реєстрі». Відображає розділ реєстру з попередньої функції.
  5. «Папка програми». Запускає директорію місцезнаходження утиліти.

Перевірка утиліти

Щоб протестувати програму перевірте її роботу на антівірусника Zemana AntiMalware Free. Для цього виконайте такі дії:

  1. Виберіть зі списку вищевказаний захисник і натисніть «Деінсталювати».
  2. Сканер пішов звичайним стандартним способом.
  3. Далі відбудеться пошук залишкових файлів. Залишені на всякий випадок елементи розробником антівірусника будуть знайдені.
  4. Деінсталюйте все непотрібне таким же способом і перевірте в повному списку наявність цього додатка.

Перевірка показала, що програма Geek Uninstaller якісно видаляє непотрібні додатки, на відміну від стандартного інструменту Windows.

Висновок з огляду і перевірці утиліти

Немає сенсу дуже строго оцінювати програму, так як вона була створена однією людиною. Geek Uninstaller – дуже зрозуміла, абсолютно не складна, без зайвого функціоналу та портативна утиліта.

В експлуатації Geek Uninstaller набагато простіше інших дєїнсталлятора, таких, наприклад, як Revo Uninstaller Free. Через відсутність потужних алгоритмів поглибленого сканування можуть виникнути труднощі з пошуком додаються до програм елементів. Але, також, в даній програмі немає нічого зайвого як, наприклад, в безкоштовному дєїнсталлятора від VS Revo Group.

У разі, якщо вам потрібний не складний інструмент для позбавлення від зайвих додатків, нехай навіть і не найпотужніший, Geek Uninstaller ідеально вам підійде. А якщо вам необхідно дуже ретельно відшукати і видалити всі докладають до програм елементи, то краще використовуйте Revo Uninstaller Free.

Ссылка на основную публикацию