Galaxy S8 втрачає мережу – виправляємо проблеми зі зв’язком

Всім привіт, друзі! Ми впевнені, що ви прийшли до нас тому, що ваш Samsung Galaxy S8 втрачає мережу. Дана оказія серйозно ускладнює життя, адже нам стає неможливо користуватися смартфоном. Якщо з горе навпіл повідомлення можна відправити, з енної спроби, то зателефонувати, або зайти в інтернет, ставати проблематичним заняттям.

Причини проблем з мережею Galaxy S8

Ситуація рідкісна, проте має місце бути

Так чому ж, іноді Galaxy S8 не бачить мережу, давайте розглянемо всі варіанти:

  • Як би там не було, спочатку потрібно перестрахуватися і перезавантажити фаблет. Якщо бути точним, відключити його хвилин на 10, щоб перереєстрація вашого оператора пройшла успішно.
  • Залежно від місцевості, де ви знаходитеся, Galaxy S8 чіпляється за різними мереж. Найоптимальнішим варіантом для нього є GSM-з’єднання, тому рекомендуємо пройти в настройки, і в мережах вказати його в пріоритетному порядку.
  • Якщо Galaxy S8 погано ловить мережу в автоматичному режимі, потрібно спробувати зробити це в ручному. У розділі оператори мереж, активізуйте режим пошук мереж. Якщо все пройде гладко і ваш оператор визначиться, зв’язок буде встановлена.
  • Однією, чи не безпідставної гіпотезою, часто виступає підгонка сім-карти під потрібні розміри ножицями, в домашніх умовах. Розрізання шляхів мікросхем не найкраще рішення, однак, воно активно практикується. Саме воно в ряді випадків, служить причиною того, що Galaxy S8 втрачає зв’язок, в самий не підходящий момент. Тому радимо відразу купувати, відповідний наноформат карти зв’язку.
  • Як варіант, можна спробувати замінити сім-карту на іншу. Раптом ви переможець по життю, і вам дісталася сімка з дефектами.
  • Можна звичайно скинути настройки Galaxy S8 до заводських, і зняти всі підозри з боку програмного збою. Однак це призведе до видалення всіх даних користувача, зате після цього ми вже будемо чітко знати, що справа або в сім-карті, або в начинці фаблет.

заключні рекомендації

А якщо брати до уваги, то що з сімки ми вже всі питання вирішили, і купили купу карт зв’язку. Всі підозри падають на внутрішні залізяки, зокрема масу смартфона, яка відповідає за хороший сигнал зв’язку.

Яким буде краще рішення в такій ситуації, зрозуміло відвідування сервісного центру компанії Samsung. Для подальшої діагностики вашого пристрою, але ми до останнього віримо у ваші користувальницькі здібності. І те, що наші рекомендації, допоможуть вам назавжди забути про проблеми з мережею, і те, що Galaxy S8 втрачає мережу.

Ссылка на основную публикацию