Frigate cdn для Chrome – де знайти розширення для обходу блокування, як додати сайт

Frigate cdn для Chrome є розширенням, яке встановлюється в браузер від Google. Розширення дозволяє отримувати доступ до заблокованих ресурсів. Фрегат працює за рахунок використання проксі-сервера. При цьому додаток не впливає на погіршення швидкості серфінгу.

Frigate для Chrome – можливості розширення

Frigate cdn для Chrome має здатність шифрування трафіку до використовуваних ресурсів. Включаючи додаток, користувач як би оптимізує веб сайт. Крім Гугл Хрому додаток може працювати на інших браузерах.

Перевага використання програми для користувачів в тому, що воно самостійно визначає доступність веб ресурсу. Принцип полягає в тому, що в момент переведення звернення до ресурсу, додаток перевіряє інтернет-ресурс на доступність. При занадто малу ймовірність відкриття сайту плагін направляє запит на власний CDN сервер. Сервера Frigate знаходяться в декількох країнах. У момент перенаправлення на власні сервера, додаток шифрує трафік.

Параметри оптимізації користувач може налаштувати на свій розсуд. При цьому інформація буде поставати в вихідній якості. Етап перевірки ресурсу можна прискорити, якщо додати сайт в сам додаток. Робиться це через меню налаштувань.

Встановити розширення для обходу блокування

Процедура може бути здійснена з налаштувань браузера за допомогою інтернет магазину додатків, а також через звичайну пошуковий рядок з офіційного сайту розширення. Обидва варіанти мають місце бути, використовуйте найбільш зручний.

Якщо ви встановлюєте freegate cdn для Chrome з офіційного сайту, то вибирайте пункт: «Встановити для Google Chrome. Якщо ви вибрали варіант установки з налаштувань браузера, просто в пошуковому рядку розширення наберіть назву програми і встановіть знайдене.

У першому і в другому варіанті після всіх дій на панелі браузера в правому верхньому куті повинен з’явиться значок програми.

Щоб налаштувати роботу програми, просто клацніть по ньому клавішею миші. Далі зайдіть на заблокований сайт. Скопіюйте його адресу з пошукового рядка і додайте в додаток. Ще раз клацніть на шуканий адресу – ресурс виявиться розблокованим.

Розблокувати ресурс можна і просто, клацаючи по іконці при знаходженні на заблокованої сторінці. Однак, додавання сайту в додаток дозволяє балансувати навантаження. В результаті виключаються перебої в роботі програми.

Програма ефективніше спрацьовує на сайтах, адреси яких внесені до списку. Список може бути налаштований як особистий або запит може носити глобальний характер. Класифікація дозволяє автоматично регулювати сайти, на які ви будете потрапляти через проксі. Також підходящий варіант буде постійно включеним для конкретного сайту.

Як додати сайт. докладні кроки

При додаванні особистого списку фрігейт майте на увазі, що формат назви повинен складатися з букв і цифр без пробілу. При цьому додавати краще відразу назву домену з піддоменів, наприклад, twitter.com натомість www.twitter.com. З налаштувань можна вибрати proxy включений завжди або аналітичний алгоритм.

При активованому настроюванні аналітичного алгоритму можна вибрати адресу картинки на сайті, який потрапляє під перевірку додатком. Доданий вручну список можна в будь-який час відключити відповідною кнопкою, не видаляючи вміст.

Налаштування проксі дозволяють використовувати безкоштовні сервера за замовчуванням і включати свої власні варіанти. Додаткові настройки програм можна користуватися анонімність користувача, за замовчуванням це налаштування вимкнена. Також настройками можна заблокувати спливаючі панель, яка сповіщає про підтримку сайту розширенням, а також про включення або відключення проксі зараз.

З включених додаткових налаштувань за замовчуванням цікавою є автоматичний підбір проксі, якщо на ресурс налаштована блокування. Ще рекомендуємо включити опцію: не показувати рекламу.

Ссылка на основную публикацию