Free Music: як слухати і скачувати музику з ВК на Android

У зв’язку з тим, що соціальні мережі борються з прослуховуванням піратської музики, в магазині додатків Android з’являється все більше програм, що дозволяють слухати музику онлайн і робити це абсолютно безкоштовно.

Одним з кращих програм для безкоштовного прослуховування музики онлайн, а також для її скачування, є додаток під назвою Free Music.

Free Music – це додаток, що акумулює безліч різної музики, відсортованої за різними жанрами.

Додаток надає можливість слухати різну музику, додавати вподобану музику в спеціально створені списки, слухати нову музику друзів, також встановили програму, створювати плейлисти і багато іншого.

Функції і можливості Free Music

Крім створення різних плейлистів і прослуховування чужої музики, додаток можна використовувати в якості MP3-плеєра. Які функції і можливості надає застосування своїм користувачам ще?

  1. Якщо Ви користуєтеся смартфоном, що працює на операційній системі Android, то дане додаток може працювати на Вашому телефоні, як плеєр. У нього можна додавати музику, наявну на смартфоні, створювати плейлисти, вибір між режимами відтворення та багато іншого;
  2. Відмінною рисою даної пропозиції є синхронізація з аккаунтом на популярному сайті прослуховування музики під назвою SoundCloud. Зареєструвавшись на SoundCloud, і зв’язавши цю пропозицію зі своїм акаунтом, Ви завжди зможете слухати музику через цю програму;
  3. Також важливим достоїнством є відтворення музики у фоновому режимі. Додаток не має кеша, воно працює в офлайн-режимі. При необхідності завантажити музику з інтернету на свій телефон, відкриваємо додаток, знаходимо вподобану пісню і за допомогою спеціальних функцій «Завантажити трек», викачуємо його на свій телефон. Все гранично просто.

Завантажити цю програму ви можете по -. Посилання з офіційного магазину Андроїд додатків Google Play.

Додаток Free Music буде відмінним помічником в прослуховуванні музики для користувачів смартфонів Android. Ви не тільки зможете додавати найновіші треки з інтернету на свій телефон, але і після їх додавання прослуховувати в офлайн-режимі.

Ссылка на основную публикацию