Фотошоп онлайн авазун – Огляд безкоштовного Сервісу!

Всім привіт! Сьогодні розповім про дуже класний сервіс, а саме що таке фотошоп онлайн авазун. Дбаєте про поліпшення передачі кольору знімків? Не знаєте, як прибрати «червоні очі»? Що потрібно робити, щоб фотографія стала привабливою і запам’яталася? На всі ці питання вам відповість чудовий фоторедактор з назвою Avazun.

Фотошоп онлайн авазун: огляд онлайн сервісу

Фотошоп онлайн авазун (Avazun) – це популярний онлайн-фоторедактор, який являє собою альтернативний варіант відомого Photoshop. Хоч Photoshop і залишається найпопулярнішим редактором фотографій, знаходяться його аналоги, які не перевищують його по функціоналу, але виглядають більш зручними і доступними для людей, які не виглядають професіоналами в редагуванні фото.

Користування такою програмою, як Avazun не викликає труднощів. Коли ви відкриєте офіційну сторінку сайту, то ви відразу ж помітите велику та яскраву кнопочку, де написано «Завантажити фото», натискаємо її і вже можемо приступати до робіт.

Коли відбудеться завантаження фотографії на сервер Avazun, то ми побачимо нову сторінку з нашої фотографією, а також інструменти, якими і здійснюється редагування.

Інструменти поділяються на сім вкладок:

  1. Основне. Тут можливо автоматичне редагування фотографії, легкевидалення «червоних очей», а також ви зможе погратися з розмірами фотографії, обрізати фото, налаштувати яскравість або контрастність, а також насиченість та інші параметри.

2.Еффекти Avazun надасть вам чудові можливості по використанню фільтрів, вам будуть доступні ефекти поп-арт, живопису, переклад фото в чорно-білий варіант і багато іншого.

  1. Оформлення. Цей розділ дозволяє творити і висловлювати свої ідеї. Хочете накласти текст або стікер, а може скористатися різноманітними шаблонами або плакатами, тоді використовуйте стандартні інструменти, які допоможуть вам в малюванні.

  1. Прикрасити. Часом прості дії виглядають складними в програмі Photoshop. Avazun ж спорою виконує операції в один-два кліка. Він дозволяє творити чудеса. Наприклад, гладка шкіра, видалення зморшок вада робиться досить просто. А як на рахунок особи, як на гламурної фотографії? Все це може Avazun.

  1. Деформація. Тут ви можете вдосталь повеселитися. Хочете скручуйте, хочете звужуйте або розтягуйте найрізноманітніші ділянки фотографії. Пограти в «криві дзеркала» тут елементарно.

  1. Шари. Це вже для людей, які знайомі з Photoshop, так як це більш складний розділ.

  1. Додатково. Тут ви можете змінити зображення за допомогою графіки, кодування і інших фішок. Цей розділ також бажано використовувати тим, хто має уявлення про Photoshop.

Відзначимо переваги програми:

  • Великий функціонал.
  • Робота ведеться в режимі онлайн.
  • Вам не буде потрібно реєстрація.
  • Програма повністю переведена на російську мову.

Відзначимо і недоліки програми:

Обмеження на завантаження файлу. Максимально допустимий розмір фотографії всього 5 Мб.

Фотошоп онлайн авазун (Avazun) – це цікава програма, яка багато в чому не поступається Photoshop. Цей сервіс представляє особливий інтерес і для користувачів, які займаються фотографією на професійному рівні, так як тут буквально в кілька кроків можна отримати широкий арсенал інструментів для обробки зображень, при цьому саму програму інсталювати на комп’ютер не потрібно.

На замітку! Хлопців, я недавно писав дуже полезнеие статті і пропоную вам їх обов’язково прочитати.

Ссылка на основную публикацию