Фото перекладачі для iPhone – огляд програм

Розвиток цифрових технологій з кожним днем ​​розширює наші можливості. Вже сьогодні ми можемо то, про що раніше й подумати не могли. Раніше будь-який переклад вимагав значних знань, потім з’явилися кострубаті перекладачі вже набраного тексту, зараз же його можна навіть не набирати, незрозумілий переклад не потрібно розшифровувати. Досить зробити фото тексту і результат на екрані вашого iPhone!

Складно переоцінити значимість цього прориву в розвитку техніки. Способів застосування величезна кількість. Ми все частіше їздимо за кордон, а там багато вивісок, оголошень, меню на незнайомому нам мовою. Тепер це абсолютно не проблема! Ми купуємо імпортні товари, на яких далеко не завжди є переклад всієї інформації на упаковці. Ми читаємо книги і вивчаємо іноземні мови. Швидкий переклад певних фрагментів тексту по його фото може нам дуже допомогти!

На даний момент є кілька додатків, здатних зробити переклад з фото. Наявність відразу декількох програм з цією функцією зайвий раз доводить затребуваність даної технології. Є платні і безкоштовні варіанти, але мати хоч один з них на своєму iPhone вже точно не завадить в нашому все більш інтернаціональному світі.

  • Почнемо з Lingvo Dictionarie. Це російська розробка від ABBYY. Може працювати з 30 мовами, є 54 словника. Великий плюс, що працює автономно, але є і мінус – платно. Потрібно відзначити, що переклад тексту з його фото не є основним напрямком роботи даної програми. Lingvo Dictionarie також містить інструмент для заучування слів «за картками» з подальшою перевіркою результату запам’ятовування.
  • Далі розглянемо ABBYY TextGrabber + Translator. Дана програма створена саме для роботи з фото. Після фіксування потрібного тексту і розпізнавання, його можна відправити кому-небудь, виправити, і, звичайно, перевести. Саме читання додатком здійснюється автономно, а ось для перекладу знадобиться інтернет. ABBYY TextGrabber + Translator «знає» 40 мов. Уже перекладену інформацію додаток може перевести на мову, який Ви самі оберете.
  • Є цікавий додаток iSignTranslate. Воно розпізнає невеликий текст на іноземній мові. Наприклад, знаки або таблички. Їх навіть не потрібно фотографувати, достатньо лише навести камеру на них і додаток переведе значення. Звичайно, для цього потрібне підключення до інтернету. Перекладач може працювати по фото інформації на всіх європейських мовах. Завантажити його можна безкоштовно. Створено це додаток нашим співвітчизником, що дає надію на чітку роботу перекладу саме на російську мову.
  • І наостанок розглянемо PhotoTranslator, додаток з найпростіших, тому ви самі повинні вказати на якій мові перекладається текст. Є і плюс – програма в iTunes безкоштовна, але існує обмеження в п’ять безоплатних перекладів в день. Результат PhotoTranslator видає досить швидко, але буває, що залишаються необробленими деякі слова або переклад недостатньо точний, варто відзначити, що в більшості випадків все-таки такої проблеми при роботі з фото не виникає.

Хочеться звернути Вашу увагу на той факт, що розглянуті нами додатки часто використовують інтернет-з’єднання, тому, вирушаючи в поїздку, має сенс потурбуватися доступним інтернетом у роумінгу. В іншому випадку зручні перекладачі по фото зможуть істотно збільшити Ваші витрати поза домашнього регіону.

Пропонуємо більше дізнатися про представлених нами додатках з наступних відео:Тепер, ознайомившись з нашим оглядом, ви не тільки можете переводити іноземний текст, просто сфотографувавши його, а й маєте можливість вибрати програму, яка підійде саме вашим запитам.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию