Формат файлу DBF – чим відкрити

Файли формату DBF зберігають в собі табличні дані, бази даних, різні звіти і т.д. На чолі структури стоїть заголовок, а під ним йде інший вміст файлу. Відмінною особливістю файлу з таким форматом є можливість роботи з більшістю відомих систем управління базами даних.

процес відкриття

Відкрити файли формату DBF можна в декількох програмах. Крім відкриття файлу в цих програмах його там же можна і редагувати.

Програма 1: DBF Commander

Це платна програма, яка дозволяє відкривати DBF-файли і проводити з ними примітивні маніпуляції при необхідності. У неї є пробний період, під час якого можливості програми ніяк не обмежені. Також в програмі є російська мова і зручний інтерфейс.

Інструкція по відкриттю файлів в DBF Commander:

 1. Відкрийте програму і у верхній панелі управління натисніть на іконку папки. Ще можна скористатися комбінацією Ctrl + O.
 2. з’явиться вікно «Провідника», де вам потрібно вибрати файл для відкриття.
 3. Тепер ви можете редагувати таблицю і бачити її вміст.

Програма 2: DBF Viewer Plus

Це трохи простіша програма, яка має схожий інтерфейс з попередньому ПО. Однак вона поширюється повністю безкоштовно і не вимагає установки. Функціонал майже ідентичний з попереднім ПО.

Покрокова інструкція до цієї програми виглядає наступним чином:

 1. Запустіть програму і у верхній панелі управління натисніть на іконку відкритої папки з підписом «Open». Для швидкодії можна знову ж скористатися комбінацією клавіш Ctrl + O.
 2. Відкрийте потрібний файл через «Провідник».
 3. Ви можете переглядати і редагувати вміст файлу.

Програма 3: DBF Viewer 2000

Це програма з дуже простим інтерфейсом, переведеним на російську мову. Вона має широкий функціонал для роботи з файлами формату DBF. Тут ви можете обробляти файли розміром більше 2 Гб. Однак ПО платне, правда, має пробний період, в ході якого ви можете користуватися всіма функціями без обмежень.

Інструкція до відкриття файлів в цій програмі виглядає наступним чином:

 1. У Верхній панелі управління на іконку відкритої папки. Знову ж можна скористатися поєднанням клавіш для швидкого виклику «Провідника»Ctrl + O.
 2. Виберіть потрібний файл в «Провіднику» і відкрийте його.
 3. Тепер ви можете переглядати і редагувати документ.

Програма 4: CDBF

Дане рішення являє дуже широкий функціонал для роботи з базами даних і їх похідними файлами. Крім редагування файлів баз даних ви можете створювати різні звіти і допоміжні документи. Інтерфейс може бути переведений на російську мову, а функціонал розширений за допомогою сторонніх плагінів з мережі. CDBF – платна програма, але при цьому вона має як демонстраційний період, так і урізану безкоштовну версію, функціоналу якої буде достатньо для відкриття DBF-файлів.

Інструкція:

 1. Натисніть на іконку відкритої папки у верхній панелі або використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + O.
 2. В «Провіднику» виберіть і відкрийте потрібний файл.
 3. Можете переглянути або відредагувати таблицю.

Програма 5: MS Excel

Excel – це одна з програма пакета Office від Microsoft. У деяких версіях Windows цей пакет разом з програмою можуть бути вже встановлені, в інших же доведеться купувати весь пакет Office, або скористатися демонстраційною версією. Ця програма призначена для створення і редагування таблиць різної складності. Підтримує безліч форматів, а також має зручний і функціональний інтерфейс російською мовою.

Інструкція по відкриттю файлу DBF виглядає наступним чином:

 1. При роботі з файлом натисніть на «Файл» у верхній частині програми.
 2. У лівому меню виберіть пункт «Відкрити».
 3. Потім натисніть на іконку папки з підписом «Огляд».
 4. Виберіть і відкрийте потрібний файл в «Провіднику».
 5. Тепер ви можете редагувати і переглядати DBF-файл в програмі Excel.

Використовуючи одну з програм, представлених в інструкції ви можете відкрити і відредагувати DBF-файл. З усього списку можна виділити тільки DBF Viewer P
lus, який поширюється на повністю безкоштовній основі.

Ссылка на основную публикацию