Фліпчарт дошки за новою технологією. Електронні фліпчарт дошки

Характеристика класичної фліпчарт-дошки

Насправді є багато різновидів таких пристроїв. Їх класифікують за розміром, мобільності і різноманітним технічними властивостями. Деякі типи по зовнішньому вигляду схожі на звичайні маркерні мольберти, на яких можна малювати.

Це звичайні пристрої з лакованої поверхнею, які розміщують на мобільних коліщатках або на триногах. Вони не займають багато місця, відрізняються невеликою вагою і вартістю.

Інші варіанти більш схожі на книги великого розміру або оснащені відразу декількома дощечці, які складаються як книжка. Вони підходять для великих компаній або демонстрації на великих заходах.

Подібні моделі більш важкі і часто встановлюються на триногах. Зустрічаються ще й двосторонні, але їх встановлюють вже в спеціальних рамках.

Їх можна перевертати, малювати на обох сторонах, що досить зручно в процесі тривалих зборів і тренінгів. Детальніше про різновиди можна подивитись тут: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D1%87%D0%B0%D1%80%D1% 82

інноваційне рішення

Погодьтеся, що в 21 столітті користуватися звичайними пристроями вже нудно і незручно, душа співробітника великої корпорації, учасники конференції або виставки вимагає гаджетів і ще раз гаджетів.

SMART kapp – це фактично заново винайдений девайс, який є альтернативою звичним фліпчартів. З ним більше не буде потрібно робити фотографії записаного, перемальовувати або запам’ятовувати картинки з дошки. Причому не обов’язково знаходиться по близькості з нею або навіть в одному і тому ж приміщенні, щоб побачити запис.

Згідно з тим, що стверджують фахівці, це пристосування 21-го століття. В цьому немає нічого дивного. Завдяки широкому функціоналу даний девайс можна вважати новим словом в інтерактивних технологіях і методах продуктивної спільної роботи. Його можуть використовувати як дорослі, так і діти в ході віддаленого навчання.

Досить відсканувати штрих-код, використовуючи мобільний телефон, або відкрити спеціальну посилання на ПК, щоб побачити на дисплеї смартфона або комп’ютера зроблені записи в реальному часі. Також обговорення в ході уроків і зустрічей можна зберігати за кілька натискань.

Які можливості електронної фліпчарт-дошки?

Щоб гаджет був готовий до роботи, можна повісити SMART kapp на стінку і під’єднати до мережі.
Можна застосовувати звичайні маркери сухого стирання і писати ними на надійної поверхні.

Для підключення смартфона досить використовувати відповідну програму і відсканувати код QR або NFC.
Щоб продовжити роботу зі збереженими записами можна використовувати дисплей iQ kapp.

Є функція «поділитися записом», завдяки можливості зберегти їх як окремі зображення або ж в якості pdf-файлу, а також завантажити в хмарні сервіси, щоб потім поширити.

Фірмовий додаток легко запускається також в операційних системах iOS або Андроїд.
Одночасно в режимі реального часу може приєднатися до двохсот п’ятдесяти осіб, яким буде доступний контент. Це робить можливим застосування преміальної версії фірмового додатка.

Чому це актуально для навчання?

Вчителі можуть зберігати інформацію з занять і відправляти матеріали учням. Таким чином, на уроці можна просто сконцентруватися на отриманні знань, а не виключно переписувати все в зошит, щоб встигнути.

Учні в ході роботи в групах можуть записувати результати колективного обговорення на телефон або ноутбук, щоб ділитися ними з іншими учнями, викладачами або продовжувати працювати з цією інформацією вже в домашніх умовах.

Є кілька вимог до мобільних девайсів для експлуатації цієї технології. На айфонах повинна стояти версія ОС не старше 7.1, а також бути 50 Мб вільної пам’яті.

Версія самого айфона не може бути старше 4S. Для Андроїда потрібна модифікація не старші 4.1, аналогічну кількість вільної внутрішньої пам’яті і 1,024 Мб оперативної. Детальніше дізнатися вимоги можна на сайтах дилерів.

Ссылка на основную публикацию