Флешка На 2 Терабайта (Kingston Hyper 2020)

Флешка на 2 терабайти

Добрий день. Я думаю, багато хто з вас спостерігають за тим, як зовнішні накопичувачі стають все більш об’ємними. Ще 15 років тому покупка дискети об’ємом 1.4 Мб було звичайною справою. Зараз ситуація змінюється.

Флеш накопичувачі з кожним роком стають все більш об’ємними. Кілька років тому, сестра подарувала мені на День Народження флешку, об’ємом 4 Гб. У той час, це був пристойний обсяг. Можна записати кілька фільмів.

Я і зараз користуюся цією флеш картою. Але, коли я відвідую комп’ютерний магазин, я на подібні флешки не звертаю увагу. Та й який у них зараз толк? Звертати увагу варто на флеш карти, об’ємом не менше 8 Гб. Різниця в ціні незначна, а обсяг в два рази більше.

Взагалі, кому потрібен пристойний обсяг, раджу взяти флешку на 32 або 64 Гб. Пристойний обсяг і ціна. Я на такі флешки скачую фільми у форматі 3D, щоб подивитися на телевізорі.

Але, в даний час, подібний обсяг, для частини населення може здатися смішним, тому що відома компанія Kingston заявила, що з лютого місяця почнеться серійне виробництво флеш карт, об’ємом 2 терабайти!

І це не жарт. У 2013 році дана компанія вже випустила флешки об’ємом 1 Тб. Вони називаються Kingston Hyper Drive Predator.

Ця компанія продовжить випускати флешки ємністю 1 Тб + нові ємністю 2 Тб. Нові називаються DataTravel Ultimate GT.

Їх метою є, за словами виробника – заміна зовнішніх жорстких дисків! І це реально! Корпус флешки виконаний зі сплаву цинку для захисту інформації під час падіння. Її розмір дорівнює 72 х 26,9 х 21 мм. Вона здатна працювати зі швидкістю 5 Гб / с.

Для неї потрібно роз’єм USB 3.1 (хоча, я думаю, підійде і роз’єм 3.0). Подібні роз’єми стоять в нових комп’ютерах, в старих зазвичай 2.0. Хочу додати, якщо ви вставите подібну флешку в роз’єм 2.0, швидкість передачі інформації буде відповідати вашому гнізда, тобто, набагато менше заявленого.

Також, виробник заявив, що даний зовнішній накопичувач здатний помістити 70 годин відео, формат яких 4К. Щодо ціни, поки інформації немає, але, я думаю, вона буде відповідати накопичувача.

Як вам така флешка на 2 терабайти? Якщо так піде і далі, то з плином часу, зовнішні жорсткі диски можуть піти в історію. Хоча, виходячи з ціни флеш карти і ціни зовнішнього вінчестера, я думаю, зовнішні жорсткі диски ще довго будуть в ходу! Незважаючи на те, що зручності даного накопичувача ні у кого не викликають сумніву!

Так що, у кого є зайві кошти, я б радив цю флешку придбати. Я думаю, ви в ній не розчаруєтеся.

Ссылка на основную публикацию