Флешка для Айпад: зберігання файлів, ПО. Все просто.

Одним з головних недоліків техніки Apple користувачі вважають відсутність можливості розширити обсяг пам’яті за рахунок підключення карти. Рішенням проблеми може стати флешка для Айпада, проте для її правильного застосування теж потрібно окрема інструкція.

Перехідники для iPad

Після джейлбрейка можна було керувати вмістом накопичувача через додаток iFile з Cydia, але ефективність була низькою. Згодом китайські умільці представили ще десяток подібних рішень з різною кількістю роз’ємів для підключення флешки і карти пам’яті, але по суті перехідник не змінювався.

Перехідник так і залишається головним способом підключення флешки до техніки Apple. Хочете переглядати вміст USB-накопичувача на планшеті? Підключайте флешку через перехідник Lightning-USB і працюйте з носієм без джейлбрейка і спеціальних програм.

Флешки для iPad

Незважаючи на те, що Apple не випускає флешки спеціально для Айпада, є накопичувачі від інших виробників. Не всі з них сертифіковані Apple, так що деякі пристрої після оновлення системи просто переставали працювати. Але є і ті, які працюють з iPad і iPhone без помилок.

Ключова відмінність перехідника від флешки – наявність власної пам’яті. Вам не потрібно завантажувати файл на звичайну флешку і підключати її через перехідник. Ви просто берете накопичувач, у якого з одного боку USB, а з іншого – Lightning. Потрібно підключитися до комп’ютера – використовуйте USB. Хочете скинути файли на iPad – порт Lightning до ваших послуг. Для управління в середовищі iOS такий флешці може знадобитися офіційна програма. Зазвичай вона скачується з App Store при першому підключенні аксесуара.

IStick

Першою флешкою ​​для iPad став iStick, випущений в 2014 році. Гроші на виробництво творці зібрали на Kickstarter, зібравши пристрій, який однією стороною підключався до Lightning, а інший – до USB-порту комп’ютера.

Для роботи з iStick на iPad потрібна спеціальна програма, проте зараз до неї немає довіри: в App Store додатком має 1 зірку і велика кількість негативних відгуків. Однак процес створення флешок для Айпадів уже був запущений, так що в останні роки з’явилося ще кілька пристроїв.

Ugreen

Накопичувач Ugreen позиціонується як MFI-сумісний, тобто він сертифікований Apple і не перестане раптово працювати після чергового оновлення iOS. Програма для управління флешкою ​​скачується автоматично при першому підключенні до планшета.

Пристрій підключається до порту USB 2.0 на комп’ютері, сумісно з iOS 8-10. Придбати накопичувач можна на Aliexpress за 1500-4500 гривень в залежності від обсягу – 16-128 Гб.

I-FlashDrive HD

Ще один перевірений накопичувач – I-FlashDrive HD. Він має 32 Гб власної пам’яті, плюс слот для установки microSD карти. Крім того, пристрій працює не тільки з iOS, а й з Android.

Працює I-FlashDrive HD за таким же принципом, що і інші флешки на iOS. З одного боку флешка має все необхідне для підключення до комп’ютера, з іншого – для з’єднання з планшетом через Lighting. Передача файлів працює в обидві сторони: ви можете скинути файли з комп’ютера і перенести їх на планшет або зберегти дані з iPad на флешку і закинути їх на жорсткий диск ПК.

JetDrive Go 300

JetDrive Go 300 пропонує підключатися до комп’ютера через роз’єм USB 3.1, що істотно збільшує швидкість передачі даних. З іншого боку у накопичувача штекер для роз’єму Lighting. JetDrive Go 300 можна використовувати для передачі файлів з комп’ютера на iPad і навпаки або для розширення пам’яті планшета. Накопичувач доступний в двох конфігураціях – 32 і 64 Гб.

Додаток для роботи з пристроєм JetDrive Go встановлюється автоматично при першому підключенні накопичувача. Програма пропонує користувачеві швидкий доступ до внутрішньої пам’яті планшета, пам’яті флешці і фотоплівці. Тут же можна створити резервну копію даних. Файли між сховищем iPad і флешкою ​​переміщаються в пару кліків. Програма автоматично розпізнає фото і відео, має вбудований програвач.

Список флешок для Айпада не обмежується зазначеними пристроями. У вільному продажу можна також знайти такі пристрої:

  • ADATA i-Memory UE710.
  • Leef Bridge.
  • Флешка для iOS від SanDisk.

Перераховані накопичувачі підтримуються Apple і мають власні програми управління в App Store. Однак через закритість iOS їх функціональність залишає бажати кращого. Ви можете копіювати, переносити і відкривати файли в деяких форматах, але для повноцінного управління флешкою ​​потрібно робити джейлбрейк і встановлювати файловий менеджер з Cydia.

Ссылка на основную публикацию