Firefox для Windows 8 – браузер з унікальними можливостями

Розробник: Mozilla Corporation
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 240 Кбайт
оновлений: Август 27, 2017

Firefox для Windows 8 – браузер, який був розроблений спеціально для восьмої версії «віконець». Інтернет-оглядач отримав таку можливість, як сенсорна панель. Стартова сторінка отримала плитковий дизайн, яку розробники запозичили у Modern UI.

В цілому інтернет-оглядач практично не відрізняється від своїх попередників. Додаток, як і раніше розроблялося на движку Gecko. Завдяки своїй функціональності Фаерфокс для виндовс займає 3-е місце за популярністю.

Системні вимоги

 • Процесор – Pentium 4;
 • ОЗУ – 512 Mb;
 • ОС – Windows XP і вище;
 • Розрядність – x86 / x64.

Незважаючи на те, що мазило встановлюється практично на будь-яку операційну систему, оптимальною вважається Windows 8. Слід зауважити, що з часом, браузер почне споживати більше оперативної пам’яті, особливо якщо відкрито велике число вкладок.

Основні можливості

 • Можливість блокування cookie, для захисту від стеження;
 • «Розумний» пошук, що поєднується з адресним рядком;
 • Підтримка відтворення відео-формату: «m4v»;
 • Можливість запуску віртуальної клавіатури;
 • Підтримка плагінів і розширень;
 • Швидке завантаження сторінок;
 • Підтримка Flash-технологій;
 • Апаратні прискорювачі графіки;
 • Блокування спливаючих вікон;
 • Режим інкогніто;
 • Захист від потенційно небезпечних веб-сайтів;
 • Можливість фіксації вкладок.

переваги

Браузер мозила після деякого доопрацювання отримав більше переваг над іншими інтернет-оглядачами. Розробники додали кілька модулів, завдяки яким «Лиса» стала ще безпечніше. Додаток сканує всі адреси, на які переходить користувач. У разі виявлення потенційно небезпечного коду, інтернет-ресурс блокується.

Швидкість роботи файрфокс стала вище. Тепер сторінки завантажуються швидше, а додаток відповідає на команди користувача відразу після натискання на кнопки. Завдяки подібному зміни, інтернет-оглядач конкурує з Google Chrome.

Для зручності використання веб-навігатора, розробниками були додані корисні опції. Веб-розробники отримали спеціальну консоль, а звичайні користувачі можуть насолодитися приватним переглядом і російськомовним інтерфейсом.

Ще однією важливою перевагою можна вважати режим батьківського контролю. Завдяки подібній функції, батьки можуть захистити своїх дітей від непотрібної і небезпечної інформації. До того ж була вдосконалена захист браузера. Все це виводить інтернет-оглядач на новий рівень.

Завдяки гнучким налаштуванням, користувачі зможуть налаштувати додаток під себе. Зовнішній вигляд веб-навігатора можна змінити за допомогою вбудованих тем. При бажанні можна додати свої зображення, якими буде прикрашений веб-навігатор. Ще однією цікавою можливістю, є закріплення закладок. Таким чином, не потрібно буде постійно вводити адреси «улюблених» ресурсів.

Завантажити та встановити Мазілу для операційної системи віндовс 8 можна абсолютно безкоштовно. До того ж додаток дозволяє встановити різного роду розширення. Завдяки цьому інтернет-оглядач стає багатофункціональним.

недоліки

На жаль, незважаючи на всі доробки, інтернет-оглядач має цілий ряд недоліків. Додаток споживає багато оперативної пам’яті. Це можна помітити якщо запустити кілька вкладок або flash-анімацію.

Ще одним недоліком є ​​перевантаженість інтерфейсу. Тепер новачкам потрібно більше часу, щоб розібратися настройками і функціоналом web-навігатора. До того ж панель закладок стала незручною.

Мінусом можна вважати і відсутність мобільної версії. Багато користувачів використовують мобільні пристрої для серфінгу в інтернеті. Звикнувши до одного браузеру, їм не хочеться переходити на щось інше.

висновок

Незважаючи на деякі недоліки, інтернет-оглядач входить в трійку кращих веб-навігаторів. Саме тому кожен користувач повинен встановити додаток, хоча б для того, щоб ознайомитися з ним. До того ж інтернет-оглядач можна скачати безкоштовно.

Якщо вивчити уважно функціонал і управління, Firefox може стати основним браузером. Для «згладжування» недоліків можна скористатися розширеннями.

Можливо вас ще зацікавить:

Ссылка на основную публикацию