Фейс Тайм на Андроїд: як встановити та користуватися

Фейс Тайм на Андроїд – популярний пошуковий запит, який говорить про великий інтерес власників Android-пристроїв до продуктів Apple. На жаль, немає ніякої можливості встановити Фейс Тайм на Андроїд – такого додатка немає ні в офіційному магазині Play Market, ні на інших сайтах з софтом для ОС від Google.

Чому на Android немає FaceTime

Корпорація Apple не портувала Фейс Тайм на Андроїд – програма для спілкування доступна тільки в середовищі iOS і MacOS. Якщо ви користуєтеся «яблучними» пристроями, то без проблем зможете встановити додаток і дзвонити друзям, які теж володіють технікою Apple. Є дві вагомі причини, чому Face Time не з’являється на Android:

 • Використання цифрових сертифікатів, що запобігають автоматичні дзвінки і не тупий робот. Ці сертифікати створені Appleі доступні тільки на пристроях, випущених компанією.
 • Застосування спеціальних методів поліпшення продуктивності iOS, які на інших системах не працюють або мають зворотний ефект.

Тому у питання, чи є Фейс Тайм на Андроїд тільки одна відповідь – ні, конкретно цієї програми немає. Зате є велика кількість альтернативних додатків, які можна використовувати для спілкування між різними платформами – Android, iOS і Windows.

альтернативні програми

Після короткого вивчення причин відсутності додатки на інших платформах питання, чи можна завантажити Фейс Тайм на Андроїд, більше не повинно виникати. Однак це не означає, що доведеться відмовитися від відеодзвінків – в Play Market є велика кількість додатків, які пропонують аналогічний і навіть більш широкий функціонал.

Google Hangouts

Залежно від телефону Hangouts встановлений за замовчуванням.

Користувачі видаляють його через незнання, але перш ніж позбавлятися від додатка, спробуйте його можливості, серед яких:

 • Надсилання і отримання повідомлень.
 • Голосовий чат і відеодіалогу.
 • Створення груп до 150 чоловік.
 • Додавання матеріалів в бесіду – фото, відео, документів і т.д.
 • Безкоштовні дзвінки іншим абонентам через Hangouts.
 • Автосинхронизация діалогів на різних пристроях.

Функціонал не дивує, але й не розчаровує – всі можливості стандартного месенджера тут представлені. Hangouts доступний в App Store безкоштовно, так що власники iPhone і iPad можуть без проблем встановити додаток на iOS, посунувши вбудований Face Time.

WhatsApp

Популярний мессенджер, який дозволяє безкоштовно відправляти повідомлення, голосові послання і здійснювати дзвінки, в тому числі з використанням відеозв’язку. Як і інші месенджери, WhatsApp працює при наявності інтернет-з’єднання.

У додатку можна:

 • Створювати групи.
 • Синхронізувати чати між різними пристроями.
 • Ділитися фотографіями, відео, голосовими повідомленнями, документами.

Плата стягується тільки за передачу даних. Якщо ви підключаєтеся до інтернету через Wi-Fi, то телефонуйте і відправляєте повідомлення безкоштовно. У всіх версіях присутня наскрізне шифрування, так що прочитати і послухати відправлене повідомлення може тільки адресат.

Аналогічний функціонал пропонують Viber і Telegram. У Telegram з шифруванням справи йдуть набагато серйозніше, до того ж не так давно додалася функція відеодзвінка, так що месенджер активно набирає базу користувачів. Плюс в Telegram є інформативні канали та загальні чати, в яких можна налагодити групове спілкування. У Viber і Telegram є клієнти для Windows і Mac, які синхронізуються з додатком на телефоні, так що ви можете продовжити спілкування на будь-якому пристрої.

Не варто забувати і про Skype. З появою великої кількості месенджерів сервіс від Microsoft трохи пішов у тінь, але не став працювати гірше. Для багатьох користувачів Skype продовжує залишатися основним засобом організації відеоконференції. Так що якщо ви хочете бачити відразу кілька осіб, то Skype як і раніше залишається головним помічником.

Значність добірки додатків для спілкування повинна змусити забути про питання, чи можна встановити Фейс Тайм на Андроїд. Всі перераховані програми є в App Store, так що вам потрібно лише попросити співрозмовника з пристроєм від Apple на якийсь час відмовитися від Face Time і використовувати іншу програму для спілкування.

Ссылка на основную публикацию