Fastboot Mode що це таке на Андроїд

Деякі додатки, які спочатку призначені для десктопних операційних систем, деякі розробники намагаються перенести і в мобільні ОС. До таких належить і Fastboot Mode. Що це таке на Андроїд, постараємося розібратися, а також опишемо всі можливості цієї програми для мобільних пристроїв.

Як не дивно, багато користувачів зустрічають подібний додаток, при цьому, в інтернеті немає повноцінної статті про опис функцій і можливостей. Хоча і на тематичних форумах, якщо зайнятися цим питанням впритул, по частинах її можна зібрати в повному обсязі.

При дослівному перекладі назви можна робити певні висновки про функції та призначення того чи іншого софта. Fastboot Mode перекладається, як режим швидкого завантаження. Насправді, саме в ситуації з версією для Андроїд, назва може бути оманливим, адже цей додаток не призводить до більш швидкої завантаженні ОС, її основним завданням є перепрошивка мобільних пристроїв і його можна віднести до засобів розробки. Якщо користувач не надто розбирається в подібних питаннях, щоб уникнути неприємностей, при появі Fastboot Mode, краще відразу ж звернутися в сервісний центр, щоб фахівці вивантажили це додаток з автозавантаження.

Цю програму не можна віднести до Android. Якщо вона запустилася, значить операційка ще не стартувала, адже Fastboot Mode відноситься до низькорівневих додатків, тобто завантажуються ще перед стартом ОС.

Старт розглянутого софта може відбутися з кількох причин:

  1. при включенні телефону, користувач може, крім кнопки живлення, затиснути кнопку зменшення гучності і утримувати її тривалий час;
  2. якщо до цього виконувалася перепрошивка, в процесі якої були збої;
  3. були встановлені права root;
  4. системний збій.

Четвертий випадок є найбільш небезпечним і без походу в сервісний центр, швидше за все, не обійтися.

Після запуску Fastboot Mode, коли на екрані відображається Андроїда з декількома пунктами меню, пересуватися по яким можна, використовуючи кнопки гучності. Щоб зайти в один з пунктів, необхідно натиснути на кнопку харчування.

Для виходу з цього режиму потрібно виконати наступні дії:

  • утримуйте кнопку живлення протягом 30-ти секунд, після чого мобільний пристрій має завантажитися в звичайному режимі;
  • якщо в пристрої можливо витягти батарею, зробіть це і не вставляйте її протягом 10-20 секунд;
  • якщо ж акумулятора вистачатиме витягаємо, затисніть одночасно кнопку включення живлення і регулятор гучності. Утримуйте їх протягом однієї хвилини.

Прибрати з автозапуску Fastboot Mode, можна безпосередньо після завантаження ОС Андроїд. Зайдіть в налаштування і виконайте наступні дії:

  • перейдіть в налаштування додатків;
  • відшукайте пункт меню «Швидке завантаження» (також можна зустріти назву Fastboot Mode або Fast Mode) і зніміть з нього галочку.

У деяких моделях телефону меню відрізняється і цей пункт може бути розташований в іншому місці. У цьому випадку перейдіть по шляху Налаштування > Спеціальні можливості і також зніміть галочку з вищевказаного пункту.

Якщо ж навіть при відключеному режимі при перезавантаженні мобільного пристрою проводиться автоматичний запуск Fastboot Mode, тоді, швидше за все була проведена некоректна процедура перепрошивки, або сталися системні збої. Для того, щоб уникнути неприємностей і не привести пристрій у неробочий стан, постарайтеся якомога швидше звернутися в сервісний центр, адже мобільні пристрої коштують чимало і незрівнянно з оплатою за лагодження безпосередньо програмної частини.

Ссылка на основную публикацию