Фарбувальна стрічка для термотрансферного принтера для етикеток

Маркування певної продукції здійснюється за допомогою різних способів. Це різноманітні етикетки, бирки і ярлики, штрих коди. Їх роздруковують на термотрансферному принтері етикеток. У цьому випадку застосовується особлива барвна стрічка для принтера – риббон.

вибір риббона

Вибір риббона – творчий процес, що вимагає персонального підходу до проблеми. Потрібно багато різних характеристик і параметрів, які необхідно враховувати в правильному виборі.

Ріббони для принтера

Для того, щоб вибрати правильний риббон, потрібно врахувати кілька умов.

Область використання. В яких обставин використовуються дані етикетки, з якого матеріалу вони зроблені. Чи буде піддаватися негативним діям, підвищеним і низьким температурним впливам. Якщо етикетки будуть використовуватися тривалий час, то потрібно граничну стійкість до всіх факторів.

Для етикеток застосовується спеціальний матеріал, термотрансферний картон, синтетичні вироби.

Тип. Він залежить від майбутнього виробу. Виділяють основні різновиди фарбувальної стрічки для термотрансферного принтера:

  • з смоли – resin;
  • комбінація воску і смоли – wax-resin;
  • просто віск – wax.

Від початкових якостей фарбувального шару стрічки для принтера етикеток залежать певні властивості зображення.

різнобарвні ріббони

Основні правила використання

Стрічка для термотрансферних принтерів Wax вживається для матовою і напівглянсової паперу. Відбиток буде максимально стійким до ультрафіолетових променів і інших агресивних факторів.

Зображення, які виходять за допомогою фарби, яка містить в основі воски не стійкі до хімічно активних реагентів.

Wax-resin – вживається для друку на глянцевому папері. Цей вид більш стійкий до механічних пошкоджень, стирання, але псуються від різних агресивних речовин.

Ріббони Wax-resin

Якісні і стійкі стрічки на основі смоли – resin. Це неймовірне якість друку і дуже висока стійкість до агресивних факторів.

Для матричних принтерів Epson, вживається високоякісна стрічка від відомих виробників. Це щільна нейлонова смуга, спаяна особливим чином.

Dymo – виробничі стрічкові принтери для створення кращих етикеток і штрих кодів. Використовуються спеціальні стрічкові картриджі.

Лінійка професійних принтерів Dymo -поліфункціональние ексклюзивні прилади, сумісні з різними стрічками до 12 мм.

принтер Dymo

При добірці картриджів обов’язково враховується товарна марка від виробника.

Фарбувальні стрічки розрізняються за типом намотування, ширини і довжини рулону, по діаметру втулки.

Від виду і типу принтера різниться вид намотування. В одних використовується внутрішня барвна сторона, в інших – зовнішня. Основним типом є внутрішня.

Ширина фарбувальної стрічки повинна відповідати термоголовки. Є захист від зовнішніх забруднень. Ширина залежить від розмірів шаблону. Для нормальної друку необхідно, щоб стрічка була більше шаблону приблизно на 5 мм.

різноманітність стрічок

Довжина намотування залежить тільки від параметрів принтера і його класу. Початковий клас – 300 метрів, середній і промисловий клас – 450 або 600 метрів.

Також обов’язково потрібно враховувати довжину втулки фарбувальної стрічки. Для деяких принтерів існують спеціальні стрічки.

Що являє собою барвна стрічка

Фарбувальна стрічка – це багатошарова полімерна плівка з кількома шарами фарбувальних речовин. Кожен шар відповідає за свої певні властивості. Нижній шар – захисний, який оберігає головку принтера від зношування. Зверху розташовується фарбувальний – термоплавкий шар і переноситься під впливом гарячої головки. Останній шар – захисний, який оберігає фарбу від зовнішніх проявів.

фарбувальна стрічка

Рулон поміщається в спеціальний відсік принтера. Існує два типи друку – чорно-білий і кольоровий. Для створення яскравою, що запам’ятовується етикетки найкраще підійде кольоровий друк за допомогою кольорової стрічки. Але попередньо в друкарні потрібно зробити предпечать, а потім додруковувати в домашніх умовах. Наприклад, основна атрибутика організації, а інша інформація може бути додрукована набагато пізніше.

Оптимальний варіант підбору стрічки для принтера -звернутися до фахівців. Для цього потрібно знати марку свого принтера, для яких цілей будуть використані ярлички, на якому матеріалі будуть друкуватися. Правильний підбір стрічки для принтера – це гарна якість друку, збереження приладу, висока продуктивність принтера.

Термотрансферная барвна стрічка

При неправильному підборі можна зіпсувати прилад, друк не вийде. Це марна трата часу і грошей. Тому краще при покупці ще раз проконсультуватися із знаючими людьми. Такий підхід дозволить підібрати максимально відповідний варіант, який продовжить термін експлуатації пристрою.

Ссылка на основную публикацию