Фарба для принтера Epson: оригінальні для l800, l210, l200

Устаткування Epson (l800, l210, l200, L120) за час існування зарекомендувало себе з кращого боку. Прийнятні розміри, висока продуктивність і різноманітність функцій – ось, що робить принтери цього бренду популярними серед користувачів.

Успішна експлуатація периферійного пристрою залежить не тільки від виробника. Велике значення мають робочі матеріали (фарба, папір), що використовуються споживачем. Їх якість – запорука довгого і безперебійної роботи периферійного пристрою.

устаткування Epson

Одним з головних показників друку є повнота передачі кольору. Це забезпечується фарбою. Новий струменевий принтер містить оригінальний картридж, заповнений унікальними чорнилом.

Згодом виникла потреба в зміні або повторному заповненні картриджа. Це відбувається через те, що закінчилася або засохла фарба в принтері Epson. Перед власником постає вибір: друкувати за допомогою оригінальних або аналогічних чорнила. У кожного способу є позитивні сторони.

Переваги оригінальної фарби

Використання унікальних чорнила рекомендовано виробниками. Це обумовлюється тим, що вони створюються тільки для певної моделі принтера Epson (l800, l210, l200, L120), і, відповідно, відповідають всім заявленим технічним параметрам. Завдяки правильно підібраному складу для друку взаємодія драйвера і голівки призводить до відмінного результату.

Принтер Epson з вбудованою СНПЧ

Застосування оригінальних фарб сприяє:

 • поліпшенню якості друкованих виробів;
 • економного витраті робочих матеріалів;
 • збільшення терміну експлуатації принтера;
 • збереженню навколишнього середовища;
 • усунення наслідків того, що ПГ засохла.

Надруковані документи і фотографії стійкі до впливу ультрафіолету і підвищеної вологості. Власник принтера Epson може вибирати з широкого асортименту унікальних фарб. Робити це потрібно, враховуючи:

 • модель пристрою;
 • тип картриджа;
 • колірні переваги;
 • необхідний обсяг складу;
 • використовувану папір.

Оригінальні чорнило реально використовувати при наявності СБПЧ і ПЗК. Вони не заподіють шкоди самому принтеру Epson (l800, l210, l200, L120), так як не висохнуть і не заб’ються в друкуючій голівці, навіть якщо принтер буде простоювати кілька місяців. В силу перерахованих вище позитивних якостей вартість у оригінальних фарб істотно більше, ніж у аналогових.

Аналогові чорнило для Epson

У них є вагома перевага перед оригінальним чорнилом – це ціна. Якість, на жаль, може бути неважливим. Підсумком використання невідповідних аналогових фарб є поломка принтера, зменшення його продуктивності, або дефекти, що виникають під час друку.

Чорнило для Epson

Причиною цього стає поєднання оригінального і альтернативного складів. Частинки першого часто залишаються на друкуючої голівці. Щоб уникнути подібних проблем перед повторною заправкою картриджа аналогової фарбою ПГ слід промити.

Професіонал ніколи не замінить оригінальних чорнил альтернативними. Така економія може негативно позначитися на стані периферійного обладнання. Якщо принтер Epson узагалі не друкує, а фарба є, то слід звернути увагу на сумісність альтернативних чорнил і принтера.

Але не все так погано. Багато компаній виготовляють якісні чорнило. За допомогою них реально заощадити на друку або відновити роботу принтера, ПГ якого засохла. Найчастіше їх застосовують в домашніх умовах. Аналогові фарби для принтера:

 • виробляють за допомогою новітніх технологій;
 • мають високу стійкість до води і сонячних променів;
 • відрізняються різноманітністю кольору;
 • сумісні з усіма пристроями Epson (l800, l210, l200, L120);
 • забезпечують безперебійну роботу периферійного обладнання;
 • розміщені в ергономічні флакони різного об’єму (приклад на фото);
 • не несуть шкоди здоров’ю користувача;
 • знижують собівартість процесу друку;
 • підходять під різні типи витратного матеріалу.

картриджі Hp

Альтернативну фарбу часто використовують при наявності в принтері системи безперебійної подачі чорнила. Вона складається з шлейфу, картриджа і донора. Користувач, що зважився на її установку, має можливість:

 • рідше міняти картриджі;
 • друкувати у великих обсягах;
 • економити на покупці чорнила.

Є помилкова думка, що подібне удосконалення шкодить принтеру Epson. Насправді НПЧ безпечний, тривалість експлуатації периферійного пристрою в разі його використання тільки збільшується. Бажано, щоб систему НПЧ налаштовував майстер, а аналогову фарбу вибирали з урахуванням всіх технічних вимог додаткового обладнання.

Оригінальні чорнило для Epson l800, l210, l200, L120

Модель принтера Epson l800 (на фото) оснащена СНПЧ, отже, її власникам не слід хвилюватися про частої заміни картриджів. Ця обставина багато в чому визначило повсюдність застосування даного периферійного пристрою.

Фарба для принтера Epson l800: ВСР (6 * 70 мл), InkTec (6 * 100 мл), INK-MATE (6 * 70 мл).

МФУ Epson l210 друкує в кольорі за допомогою п’єзоелектричної струменевої технології. Завдяки компактним розмірам цей пристрій з легкістю поміщається на робочому столі, не займаючи при цьому багато місця. З його допомогою можна друкувати фотографії. Продуктивність 27 сторінок в хвилину.

Чорнило для принтера

Фарба для принтера Epson l210: INK-MATE (4 * 70 мл), OCP (4 * 70 мл), InkTec (4 * 100 мл).

МФУ Epson L200 являє собою універсальне периферійне устаткування, що володіє об’ємними ємностями для фарби. Подібним чином користувач зможе проводити економічну кольоровий друк. Epson L200 – це ідеальний варіант для офісу, державної установи і так далі. Цей пристрій відрізняється невеликими розмірами і низькою собівартістю друку.

Фарба для принтера Epson l200: INK-MATE (4 * 70 мл), InkTec (4 * 100 мл), OCP (4 * 70 мл).

Зроблені вищевказані комплекти чорнила компанією «Фабрика друку», коди скидання знаходяться всередині упаковок. Для більш ефективного використання знадобиться універсальна базова сервісна рідина (OCP RSL 100, обсяг одного флакона 100 мл), яка забезпечить якісну промивку друкуючої головки.

Яку фарбу використовувати, для того щоб друкувати документи або фотографії в разі, якщо ПГ засохла? Кожен вирішує це питання самостійно. Якщо правильно підібрати аналогові чорнило, то друк буде відмінною, а собівартість мінімальної.

Ссылка на основную публикацию