FAQ по вибору гіроскутера

Гіроскутер (або сигвей) – це засіб пересування, здатне розвивати швидкість від 5 до 20 км / год і кероване за допомогою нахилів водія. Якщо ви живете в великому місті, то він вам дійсно знадобиться, адже це відмінна альтернатива пішим прогулянкам і відмінний спосіб дістатися до роботи, не витрачаючи грошей на бензин або на проїзд в громадському транспорті.

Але на що ж слід звернути увагу при виборі гіроскутера?

1. Виробник
Зараз виробництвом гіроскутеров займаються всього дві країни – США і Китай. Гіроскутери Сполучених Штатів, звичайно, дорожче, але це не означає, що вони набагато краще за своїх китайських аналогів. Тут мова йде лише про престиж і засобів, які ви готові витратити. В середньому американські гіроскутери дорожче китайських в 2-3 рази. Раджу заглянути за посиланням electric-wheels.ru і ознайомитися з моделями гіроскутеров ближче.

2. особливості апарату
Насамперед зверніть свою увагу на розмір коліс: якщо ви збираєтеся їздити по рівному асфальту, то вам підійдуть сігвеї з діаметром коліс 5 – 6,5 дюймів. Якщо ж ви вирішили, що будете пересуватися на ньому по траві або гравійної покриттю, то сміливо беріть сигвей з діаметром коліс від 8 дюймів. Такі колеса проїдуть всюди.

Потім можна звернути увагу на комплектацію гіроскутера. Це різні примочки: система безпеки, датчики і ще багато іншого. Але будьте готові до того, що навіть звичайна сигналізація помітно відіб’ється на ціні і так не надто дешевого пристрою.

3. колір
Це, звичайно, справа смаку, але ми радимо вам купувати гіроскутери темних кольорів. Справа в тому, що на перших порах ви будете врізатися, може бути, навіть падати з гіроскутера. На ньому, відповідно, з’являться подряпини, яких практично не видно на чорному або темно-синьому сігвеї. А ось кислотно-жовтого або яскраво-зеленому гіроскутеру вони сильно зіпсують зовнішній вигляд.

4. Характеристики
Сюди входить максимально допустима вага водія, вага самого гіроскутера і його максимальна швидкість. Вага сігвея коливається від 5 до 20 кілограм, а максимальна швидкість від 5 до 25 км / ч. Вага водія зазвичай становить близько 100 кілограм, проте є дитячі гіроскутери, максимальна вага яких – 40 кілограм.

Гісроскутер – це досить громіздка річ, якщо нести її в руках, тому ми настійно рекомендуємо купити до нього спеціальний рюкзак або сумку. Ніколи точно не знаєш, в який момент він розрядиться, а нести в руках до найближчої розетки пристрій вагою в 10 кілограм – не найкраща перспектива.
Також ми радимо вам наклеїти спеціальну захисну стрічку на свій гіроскутер. Коштує вона зовсім недорого, але істотно збільшить термін служби гіроскутера, захистить його від подряпин. А щоб запобігти удари і подряпини самого водія, радимо вам придбати шолом і налокітники з наколінниками.

Ссылка на основную публикацию