Факти про Інтернет, про які Ви не знали

Інтернет – це, мабуть, один з найгеніальніших винаходів людства, за допомогою якого було здійснено справжній переворот в сфері обміну інформацією та її поширення.

Зі Світовою організацією Мережею пов’язано безліч цікавих фактів, про які ви дізнаєтеся нижче.

Перша сторінка

Одним з учених, що займалися створенням і розвитком Всесвітньої Мережі, є британець Тім Бернерс-Лі. Саме завдяки його праці в другій половині 1991 року з’явилася перша веб-сторінка.

Цікаво, що вона існує до цих пір і всі бажаючі можуть ознайомитися з її змістом – на ній розміщена інформація про те, що собою являє Інтернет, як ним користуватися і що потрібно для того, щоб завантажити браузер.

Правоохоронці Мережі

Неймовірно, але факт – в світі зараз проживає 7 програмістів, у яких зберігаються так звані «ключі від Мережі». Останні являють собою невеликі електронні карти, на яких записаний спеціальний код.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Їх активація на пристрої, що зберігається на одній з військово-морських баз США, дозволить в буквальному сенсі вимкнути і перезавантажити весь Інтернет. Дана запобіжний захід була введена в зв’язку з наростаючою загрозою глобальної хакерської атаки.

Корисна веб-камера

Перший офіційно зареєстрований випадок використання веб-камери датований 1991 роком. Студенти Кембріджського університету з її допомогою контролювали роботу кавоварки і свої особисті запаси кави.

Назва пошукової системи

Розробники одного з нових «пошукачів» хотіли дати йому назву, за допомогою якого можна розповісти про те, яка величезна кількість інформації здатне обробляти їх винахід. В результаті було вирішено зупинитися на слові «гугол» – в математиці цим терміном позначають одиницю зі 100 нулями.

Коли реєстрували доменне ім’я, була допущена помилка – назва прописали, як «google». Втім, власникам проекту такий варіант сподобався навіть більше, тому його негайно затвердили.

Користувачі Інтернету в меншості

За даними на 2016 рік, кількість користувачів всесвітньої мережі становило приблизно 3,5 мільярда, що не перевищувало 47% від загальної кількості населення Землі.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Найгірше справи йдуть в країнах Центральної і Західної Африки – в цих регіонах такий показник не перевищує 5-10%.

природна потреба

Більшість світових соціологічних центрів робить прогноз про те, що вже зовсім скоро (імовірно, до 2025 року) Інтернет більшістю держав буде визнаний природною потребою людини. Згідно з доповідями відомих експертів, вже через 10 років люди перестануть замислюватися про природу Всесвітньої Мережі і стануть сприймати її як щось невід’ємне.

Ссылка на основную публикацию