Файрвол Для (Windows) Навіщо Він потрібен і Який Вибрати 2020

Файрвол для windows що це таке і який вибрати

Добрий день друзі, сьогодні ми дізнаємося, що таке програма файрвол. Так що ж таке програма файрвол і навіщо він потрібен для windows? слово «файрвол» походить від англійського «Firewall» яке перекладається як «Вогняна стіна», також у цього слова є інша назва «Brandmauer », яке перекладається приблизно так само. Це німецький аналог слова «Firewall». Програма файрвол займається фільтрацією даних від небажаних вторгнень, як входять, так і вихідних.

Я думаю, ви помічали, що багато встановлені у вас на комп’ютері програми дуже часто намагаються оновитися зі свого сайту, на якому їх створили. Взяти звідти якусь довідкову інформацію, незважаючи на те, потрібно вам це чи ні. Багатьох це сильно дратує. Так відбувається через те, що розробники вкладають в них таку функцію спочатку.

Розробникам вигідно, що б ви купили у них новішу версію будь-якої програми, навіть якщо вас цілком влаштовує колишня версія. Так ось, програма файрвол дозволяє оновлення тільки окремими програмами, яким дозвольте оновлюватися ви.

Раджу почитати: Як включити субтитри на Ютубі – Як заробити в інтернеті 36 способів

Скажімо так, програма файрвол – це спеціальний програмний комплекс, який здійснює фільтрацію і контроль мережевих пакетів, що проходять через нього за спеціальними заданими правилами.

Також програма файрвол контролює шпигунські програми. Хочу сказати, що файрвол для windows повинен бути встановлений на ваш комп’ютер нарівні з антивірусною програмою. Удвох вони створять більш надійний екран для сторонніх шкідливих програм для вашого комп’ютера.

Зауважу, що до складу операційної системи Windows входить стандартна програма файрвол але, як не важко здогадатися, її можливості сильно обмежені. Тому бажано встановлювати файрвол самим. Благо в інтернеті багато хороших безкоштовних версій:

Outpost Firewall Free 6.51
Comodo Firewall 6.1.276867.2813
Online Armor Free
ZoneAlarm Free
PC Tools Firewall Plus

Я зараз не буду приводити їх опис, але постараюся зробити це в наступних статтях. Головне не забувати, файрвол для windows дійсно необхідний, і не тільки для виндовс, але і для інших операційних систем!

Раджу почитати: Як відкрити XML файл – Як скачати музику з ВК

Черговий анекдотик:

Ссылка на основную публикацию