Файл з розширенням .psd Чим відкрити?

Розширення файлу зображення «.PSD». Це формат файлу зображення, який є рідним для дуже відомого програмного забезпечення Adobe Photoshop. У той час як більшість людей схильні використовувати файли JPEG, BMP або PNG для своїх повсякденних завдань, PSD-файл можуть включати в себе набагато більше, ніж просто зберігання файлу зображення. PSD-файл (Photoshop Document) може зберігати величезну кількість додаткової інформації про зображення, такому як шари, маски, колірні профілі, прозорість, текст, підтримують зберігання декількох зображень, об’єктів, фільтри, векторні шляхи і форми, і багато іншого.

Файли PSD, як правило, є високоякісними еталонні зображення, наприклад, використовувані в шаблонах веб сайтів або для публікації на робочому столі. Вони також не втрачають в якості зображення, 100% якості зображення підтримується в усі часи, коли щось на зразок JPEG буде поступово втрачати якість зображення після кожного збереження.
Файли PSD мають максимальну висоту і ширину 30 000 пікселів, а також максимальний розмір 2 ГБ.

Аналогічний формат для PSD – це PSB (файл великого документа Adobe Photoshop), який підтримує більші зображення, до 300 000 пікселів і розміри файлів до 4 екзабайт (4 мільярди ГБ).

Як відкрити файл PSD

Розширення файлу PSD являє собою типи файлів зображень, які створюються за допомогою найбільш часто респонденти користуються послугами програми професійного редагування зображень Adobe Photoshop. Проблема в тому, що PSD не є відкритим форматом. У той час як PNG, JPG і BMP можна відкривати практично в кожному редакторі зображень, PSD є особливим – і йому потрібна особлива підтримка.

Як відкрити файл PSD в Windows

IrfanView – це невеликий, безкоштовний переглядач, конвертер зображень, який може легко відкривати «файли PSD».

GIMP – Це неймовірно популярний, і абсолютно безкоштовна програма, обробки фото яка буде відкривати файли PSD. Ви також можете використовувати GIMP для редагування PSD файлів, але, оскільки він має проблеми з розпізнавання складних шарів і з розширеними функціями, ви можете зіткнутися з проблемами.

Як відкрити файл PSD в Linux

GIMP для програми GNU Image Manipulation – це безкоштовний інструмент для ретушування зображень, який за замовчуванням підтримує «розширення PSD».

Як відкрити файл PSD в MacOS

GIMP для програми GNU Image Manipulation – це безкоштовний інструмент для ретушування зображень, який за замовчуванням підтримує «розширення PSD».

Ссылка на основную публикацию