Файл C: windowssystem32 … desktop недоступний в Windows 10

Оновлення для Windows 10 2018 April з’явилося з безліччю чудових функцій, включаючи деякі проблеми, такі як “C: \ windows \ system32 \ config \ systemprofile \ desktop недоступний“. Один користувач розповів, що скинув систему і після входу в неї, замість завантаження на робочий стіл він отримав цю помилку. Інший пояснив, що Windows 10 завантажує робочий стіл і стає чорний екран з такою ж помилкою. І проблема виникає, коли користувачі оновлюють свою версію Windows або виконують чисту установку.

Виправити Desktop недоступний в Windows 10

Проблема з недоступним робочим місцем зазвичай виникає через пошкоджених системних файлів. Однак перезавантаження комп’ютера повинна усунути проблему, але якщо ви не можете виправити помилку, дотримуйтесь подальших рішень.  

1. Створити новий обліковий запис користувача

Крок 1. Запустіть командний командний рядок від імені адміністратора. натисніть Win + R і введіть в поле cmd, після чого натисніть Ctrl + Shift + Enter. Якщо натиснути відразу кнопку OK, то cmd запуститися в звичайному режимі, але якщо ви натиснете поєднання кнопок Ctrl + Shift + Enet, Ви запустіть її від імені адміністратора.

крок 2. Введіть control userpasswords2 команду і натисніть Enter.

крок 3. Натисніть в новому вікні “Додати “, щоб створити обліковий запис користувача. Далі вставте новий ідентифікатор електронної пошти та код доступу відповідно до інструкцій на екрані. Ви можете додати локального користувача або обліковий запис Microsoft і призначити їй права адміністратора, якщо хочете. Коли ви закінчите створення нового користувача, перезавантажте комп’ютер і на цей раз увійдіть до нового облікового запису користувача. Це найбільш ймовірне і просте рішення, щоб зберегти файли і не встановлювати заново windows.

2. Відновити Windows через установчу флешку

Цей спосіб допоміг виправити проблему з чорним екраном на робочому столі одному користувачеві, з яким я вів переписку в коментарях, і вирішив додати на огляд. Метод вимагає вашої уваги, Ви не повинні пропустити запропонований вам пункт, щоб зберегти файли і додатки, якщо хочете їх зберегти. 

Крок 1. Перейдіть на офіційний сайт і скачайте Media Creation. Використовуйте Media Creation для створення настановної флешки, на якій буде встановлена ​​остання версія Windows 10. Ви можете почати процес відновлення або оновлення Windows 10 з настановної флешки зі збереженням файлів і додатків. Якщо вам не вдається запустити процес установки при завантаженні Windows 10, то слідуємо нижче.

крок 2. Підключіть установчу флешку до комп’ютера і включите свій комп’ютер до чорного проблемного екрану. далі натисніть Win + R, введіть taskmgr і натисніть Ctrl + Shift + Enter, Щоб відкрити диспетчер задач з правами адміністратора. У диспетчері завдань натисніть на вкладку “файл” > “Запустити нову задачу“. У діалоговому вікні натисніть”огляд “ і перейдіть на раніше створений диск USB. Всередині буде файл setup.exe. Виберіть його для запуску. Дотримуйтесь інструкції на екрані і будьте обережні і уважні, не пропустіть пункт зі збереженням файлів.

3. Перезапуск процесу explorer (Провідник)

Крок 1. Відкрийте диспетчер задач, натиснувши Ctrl + Alt + Del і натисніть знизу Детальніше, якщо у Вас є таке. У вкладці “процеси“Знайдіть процес під ім’ям провідник (В Windows 7 він називається explorer.exe). Натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть “зняти задачу“.

крок 2. Далі натисніть зверху на опцію файл і виберіть Запустити нову задачу. У що з’явився віконці напишіть explorer.exe, поставте галочку Створити завдання з правами адміністратора і натисніть OK. У деяких випадках, користувачі описує, що проделовалі запуск процесу кілька разів, щоб виправити помилку.

4. Вставити папку Dekstop

Крок 1. Відкрийте “цей комп’ютер”, якщо не можете за допомогою курсору мишки, то натисніть на клавіатурі Win + E. перейдіть C: \ User і включіть приховані елементи натиснувши на вкладку Вид. Далі Ви побачите папку Default, зайдіть в неї і скопіюйте папку Dekstop, натиснувши правою кнопкою миші по ній, якщо мишка не працює, то натисніть на клавіатурі кнопку контекстного меню, з правого боку між AltCtrl і Ctrl.

крок 2. Після того як Ви скопіювали папку Dekstop, перейдіть за наступним шляхом C: \ Windows \ System32 \ config \ systemprofile і вставте папку Dekstop в каталог systemprofile. перезавантажте комп’ютер або ноутбук, саме перезавантажте, а не вимкнути і включити.

5. Виконати чисту установку windows 10

Якщо помилка “C: \ windows \ system32 \ config \ systemprofile \ desktop недоступний” з’являється після першого виконаного пункту, то має сенс встановити windows 10 з нуля. ви можете завантажити з офіційного сайту Майкрософт і записати одразу, як ISO образ на флешку для установки або скористатися програмами для. 

6. Переустановити завантажувальні файли

Можлива причина недоступності робочого столу – це пошкоджені завантажувальні файли. Таким чином, Ви можете відновити їх за допомогою командного рядка з середовища відновлення. Тут ви знайдете ідеальний спосіб -. Якщо виявлю ще способи вирішення нової помилки в windows 10, то обов’язково повідомлю вам.

Ссылка на основную публикацию