Файл: BCD з кодом помилки 0xc0000034 в Windows 10

Ваш комп’ютер з Windows 10 дуже часто зависає при запуску і видає стоп-код 0x0000034 BCD? Деякі користувачі Windows 10 стикаються з цією проблемою, коли операційна система не завантажується. Коли виникає проблема “синього екрану смерті”, ви бачите повідомлення:

Відновлення, ваш комп’ютер або пристрій необхідно відновити: “У файлі даних конфігурації завантаження відсутній деяка необхідна інформація, файл: \ BCD, код помилки: 0xc0000034”.

По-перше, слід розуміти, що BCD позначає дані конфігурації завантаження. Найбільш поширеною причиною цієї помилки є пошкоджені, неправильно налаштовані або відсутні файли завантажувача. І це може статися через перебої в харчуванні, помилок запису, вірусів завантажувального сектора. Іноді файли завантажувача також стають пошкодженими, коли ви налаштовуєте їх вручну. Давайте розберемо, як виправити простим рішенням проблему BCD з кодом помилки 0xc0000034 для Windows 10. 

Як виправити код помилки 0xc0000034 BCD в Windows 10

Крок 1. Ви не можете завантажитися на робочий стіл Windows 10 і не маєте доступу до файлів навіть через безпечний режим. По-цьому, для початок треба записати установчу USB флешку з Windows 10. Далі почніть установку Windows 10 і коли дійдете до пункту “встановити“, Натисніть знизу на”Відновлення системи“. Після цього вас перекине в додаткові параметри завантаження Windows.

крок 2. Далі перейдіть за параметрами Усунення несправностей > Додаткові параметри і в першу чергу спробуйте “Відновлення при завантаженні“. Якщо це не допомогло, то запустіть”Командний рядок“І дотримуйтесь кроку 3.

крок 3. У вікно командного рядка задайте наступні команди, одну за одною, щоб відновити завантажувач: 

  • bootrec / fixMBR
  • bootrec / fixBoot
  • bootrec / rebuildBCD

Закрийте вікно CMD і перезавантажте ПК.

Ссылка на основную публикацию