ESB Payment to Card RUS ESB Payment to Card RUS 1, 7, 5, 3 – що це

Держателі карток ПАТ «Сбербанк» нерідко стикаються з СМС невизначеного характеру, але вказує на платіж. Його призначення для багатьох залишається загадкою. Людина перед цим може і не робити ніяких операцій зі своїм рахунком: поповнення, зняття, кредитування. Словосполучення в СМС містить наступне повідомлення: «ESB Payment to Card RUS ESB Payment to Card RUS 7,18,1,25,28,3,31,6,9». Нічого зрозумілого немає, але з’ясувати історію платежу можна від ПАТ «Сбербанк». Ціферний кодів більше, зустрічаються так само ESB Payment to Card RUS 4, 8, 16, 17, 19, 60, 64.

Платіж ESB Payment To Card RUS 1.jpg

Дослівний переклад набору символів і слів

Попередньо знадобитися перевести абревіатуру і слова з англійського. Такі слова як «Payment» і «Card» вказують на здійснення платежу (або переведення) по карті її власника. ESB – це абревіатура, яка повідомляє про корпоративну системі ПАТ «Ощадбанку». Тобто, платіж офіційний.

Якщо додається «POPOLNENIE KARTY ZARPLATA», то мова йде не тільки про зарплату. ПАТ «Ощадбанку» ставиться до слова «зарплата» дещо ширше.

Так під це позначення будуть підпадати нарахування будь-якого іншого характеру, де одержувачем виявляється власник карти.

Відправника в інформації повідомлення немає. З упевненістю можна припустити, що гроші перераховані державними структурами:

 • ЖКГ з нарахуванням субсидії;
 • виплати по безробіттю;
 • виплати на дитину;
 • інвалідність;
 • лікарняні;
 • стипендія.

Нерідко за «ESB Payment to Card» ховається помилка банківського працівника або системи в цілому. Належні гроші належать не вам, тому при їх знятті будуть застосовані відповідні дії – вимога повернути всю суму назад. Тільки знаючи напевно від кого гроші їх можна витрачати.

Способи дізнатися відправника ESB Payment

 1. Негайно вимагати дані в відділенні банку по транзакціях. Попросіть виписку по всім недавнім операціями. Порадьтеся з консультантом.
 2. Якщо немає можливості піти в банк, то туди можна зателефонувати. Телефони завжди є на офіційній сторінці фінансової установи. Онлайн-чат теж підходить для швидкого зв’язку з співробітником банку.
 3. Проаналізуйте всі ваші доходи або судові розгляди останніх років. Іноді держава за своїми боргами виплачує компенсації, але лише через кілька місяців або навіть довше.
 4. Відвідайте онлайн кабінет в «Сбербанк Онлайн». Інформації тут рідко буває більше, ніж у отриманому повідомленні на телефон, але спробувати варто.

  Вхід в особистий кабінет Сбербанк Онлайн

Не зайвим залишається варіант з пошуком відповідей в інтернеті. Так будь-яка інша інформація в СМС може привести до правильного рішення.

Часто пошук ведеться за сумою платежу. Держустанови завжди нараховують фіксовані суми, що є покажчиком організації відправника.

СМС «Card RUS 7,1,5,3,6,9» завжди надається без посилань на сторонні онлайн-ресурси. Ніколи не клікайте по ним – це можуть бути шахраї. В іншому СМС містять актуальну інформацію по вашому рахунку в ПАТ «Сбербанк».

Підтвердити свої висновки можна перевіривши баланс. Краще відкрити онлайн сервіс банку, але можна по-старому звернувшись до послуг банкомату. Якщо рахунок збільшився, то вам дійсно зробили переклад. Залишається визначити його призначення і самого відправника для виключення будь-яких проблем.

висновок

Сподіваюся ви розібралися що значить ESB Payment to Card RUS ESB Payment to Card RUS 1,7 і схожі з ним оповіщення від банку. Наша стаття носить ознайомлювальний і інформаційний характер, з будь-якими питаннями краще безпосередньо звертатися на сайт банку, або до найближчого відділення за місцем вашого перебування.
Якщо у вас ще є питання задавайте їх у коментарях до цієї статті. Нижче пропонуємо вашій увазі пізнавальне відео на тему Apple Pay

Ссылка на основную публикацию