Errors.esia-033001 помилка в держпослуг, що це, як виправити

При використанні сайту держпослуг користувачі стикаються з різними помилками, останнім часом часто виникає помилка Errors.esia-033001, давайте спробуємо розібратися що це таке, чому з’являється даний код помилки і як виправити ситуацію. Найчастіше помилки виникають при спробі отримати або використовувати послугу сайту, або відправлення документів в відомство.

Errors.esia-033001 помилка в держпослуг як виправити

Причини помилки Errors.esia-033001

Перед заповненням або відправкою форм перш за все слід уважно прочитати заповнюються поля, а так само перевірити прикріплюються файли. Найбільш часті причини виникнення помилок наступні.

  • Не вірно заповнене поле серії. Код ESIA-033001 означає що не введена або невірна серія документа.
  • Прикріплюються файли перевищують максимально допустимий розмір.
  • Прикріплюються зображення перевищують максимально допустимий розмір.
  • Невірний формат зображення.
  • Технічна помилка на сайті викликана на стороні сайту, а не користувача.

Зазвичай технічні помилки швидко усуваються, тому що розробники порталу постійно моніторять його працездатність. У разі технічної помилки, можна просто почекати якийсь час або написати в технічну підтримку, що б проблему швидше виявили.

Як виправити помилку esia-033001

Як ми зазначили вище найбільш поширена помилка з кодом 033001 – невірно введений код серії документа. Прочитайте опис до полю, скільки символів або цифр необхідно ввести. Можливо не вистачає символів, або навпаки їх кількість перевищує необхідну. Керуйтеся наступними рекомендаціями при заповненні будь-яких форм:

  • Насамперед перевірте всі поля з інформацією, що вводиться.
  • Перевірте зазначену серію і термін дії документа.
  • Перегляньте прикріплені файли і зображення.
  • Перевірте формат файлів, що вкладаються, можливо не підходить тип документа.

Ознайомитеся з видами інших помилок Esia і прочитайте коментарі ніж, вони можуть бути викликані.

Опис помилок і кодів ESIA

Загальна рада: почистіть кеш і куки браузера, що вводиться раніше інформація могла зберегтися в вашому браузері і стати причиною помилки.

Для користувачів Google Chrome або Mozilla Firefox натисніть кнопку Ctrl + F5 або Ctrl + Shift + R – це перезавантажить сторінку і можна заново вводити дані. Для користувачів Opera, Microsoft Edge або Intrnet Explorer так само почистіть кеш браузера і куки.

висновок

Найчастіше помилки типу Errors.esia-033001 в держпослуг вирішуються після уважного заповнення форми, а так само прикріплюються документів. Якщо проблема була на самому сайті – тут залишається довіритися технічним фахівцям і чекати виправлення проблеми на стороні розробників.
Якщо у вас ще є питання по порталу «держпослуги», виникають труднощі або з’являються повідомлення про помилки – повідомте нам в формі коментарів нижче і ми постараємося вам допомогти.

Ссылка на основную публикацию