Epic Privacy Browser: найбезпечніший браузер

Розробник: Hidden Reflex
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 1.74 Мбайт
оновлений: Август 27, 2017

Epic Privacy Browser – браузер, що захищає особисті дані. Веб-навігатор розроблений на підставі вихідного коду Chromium. Браузер не зберігає історію відвідин сайтів, до того ж не дозволяє встановлювати додатки. Подібні обмеження дозволяють захистити користувача.

Браузер має звичний інтерфейс. Єдиною відмінністю є відсутність підказки адресного рядка. До того ж розробники відключили функцію відправки повідомлень про виникаючі помилки. Слід врахувати, що підказки при виникаючих помилках також відключені.

Системні вимоги

 • Частота ЦПУ – 1.2 GHz;
 • Обсяг ОЗУ – 256 Mb;
 • ОС – Windows XP і вище;
 • Розрядність ОС – x86 / x64.

Найкраще якщо на комп’ютері буде встановлена ​​відеокарта з пам’яттю не менше 128 Mb. Без відеокарти, браузеру буде складно обробляти анімацію і запускати відеоролики.

Основні можливості

 • Блокування стеження;
 • Власний проксі-сервер;
 • Можливість безпечного пошуку;
 • Підтримка всіх основних веб-стандартів;
 • Створення закладок на популярні веб-сайти;
 • Захист від фішингу;
 • Вбудований диспетчер задач;
 • Періодичні оновлення.

переваги

Як і будь-який браузер, Epic Privacy Browser володіє декількома перевагами, які можуть бути цікаві користувачам. Веб-навігатор сумісний з різними операційними системами. Завдяки платформ, браузер отримав підтримку широкої аудиторії.

Слід зауважити, що Epic Browser захищає користувачів не тільки від шкідливих і фішіногових сайтів. Браузер здатний запобігти крадіжці особистих даних. Це можливо, завдяки блокуванню cookie, а також відсутності історії відвідуваних веб-сайтів.

Розробники додали в Epic Privacy Browser власний проксі-сервер. Користувачі можуть самостійно вирішувати коду включати зміну свого IP-адреси. Пошукові системи вважають, що комп’ютер з встановленим браузером розташований в Нью-Джерсі. Функція зручна тим, що дозволяє заходити на заблоковані в Україні сайти.

При бажанні користувачі можуть імпортувати дані з інших браузерів. Завдяки цьому не доведеться повторно створювати закладки. Найкраще імпортувати настройки в момент установки веб-навігатора.

Такий браузер, як Епік можна русифікувати. Для цього досить увійти в налаштування, а потім вибрати російську мову. Завдяки русифікації, користувачам буде простіше розібратися з функціоналом веб-навігатора.

недоліки

Браузер Epic Privacy Browser має не тільки переваги, а й недоліки. До основного мінуса можна віднести неможливість установки плагінів, доступних для всіх браузерів, написаних на підставі коду Chromium. Звичайно, у веб-навігатора є кілька власних доповнень, але для багатьох користувачів цього недостатньо.

Веб-навігатор не зберігає паролі. Користувачам доведеться постійно прописувати логін і пароль. Іноді це незручно, особливо при відвідуванні соціальних мереж. Таким чином, розробники намагаються запобігти крадіжці особистих даних.

Ще одним недоліком є ​​відключення модуля, що відповідає за допомогу в усуненні помилок. У разі виникнення помилок, користувачам доведеться самостійно розбиратися з проблемою. До того ж у браузера відсутня можливість відправки повідомлень про що з’явилися помилки.

На жаль оновлення браузера, бажають залишати кращого. Розробники останнім часом мало часу приділяють оновлень. Іноді навіть виникають ситуації, коли офіційний сайт перестає функціонувати.

Як завантажити

Щоб завантажити веб-навігатор, потрібно відвідати оф. сайт, розміщений за адресою «https://www.epicbrowser.com/». Після завантаження головної сторінки, необхідно клікнути по графічної гіперпосилання.

На наступному кроці будуть завантажені додатки. Користувач викачав браузер, залишиться задоволений.

установка

Для установки, слід запустити «EpicSetup». Після запуску інсталятора почнеться завантаження відсутніх компонентів. Завантаження займе не більше 2 хвилин.

Як тільки всі файли будуть завантажені, почнеться автоматичне встановлення браузера. При першому запуску веб-навігатора, у користувача з’являється можливість імпортувати закладки з інших інтернет-оглядачів. Для цього достатньо клікнути по посиланню, розташованої під адресним рядком.

Слід врахувати, що імпорт можна зробити з наступних браузерів:

При бажанні можна скористатися HTML-файлом з закладками.

висновок

Браузер прекрасно справляється зі своїми завданнями. Розробники постаралися зробити все, щоб захистити особисті дані користувачів. До того ж веб-навігатор дозволяє відвідувати заблоковані інтернет провайдерами сайти.

Слід зауважити, що завантажувати браузер найкраще з офіційного сайту. Це дозволить уникнути зараження свого комп’ютера, так як зловмисники можуть замість інтернет-навігатора поширювати віруси.

Можливо вас ще зацікавить:

Ссылка на основную публикацию