Емулятор ios на пк для ОС Windiws: як працюють і як встановити

Емулятор iOS на ПК може знадобитися як розробникам додатків, так і простим користувачам, які хочуть спробувати систему для мобільних пристроїв Apple на своєму комп’ютері. На жаль, програм, що дають таку можливість, фактично немає.

Зате існують симулятори iOS. Багато користувачів плутають емуляцію з симуляцією, однак принцип роботи процесів сильно розрізняється. Емулятор виконує програмний код в звичному середовищі iOS, тобто є повною заміною оригінального пристрою, в той час як симулятор копіює тільки зовнішню оболонку.

iPadian і iPhone Simulator

Більшість користувачів знають тільки один емулятор системи iOS на ПК – iPadian. Фактично він не емулює систему, а лише демонструє робочий стіл iPad і пропонує скористатися деякими додатками: пограти в Angry Birds, подивитися відео на YouTube, посидіти в Facebook і т.д. В налаштуваннях можна змінити лише фон робочого столу, інші параметри системи недоступні.

Системні вимоги у iPadian невисокі:

  • Windows XP і вище.
  • Оперативна пам’ять 512 Мб і більше.

Кожна програма відкривається в новому вікні, між ними можна вільно перемикатися. Програма поширюється безкоштовно, заробляючи на показі реклами користувачам. Так що будьте готові до появи рекламних оголошень з пропозицією що-небудь завантажити.

По суті, iPadian – звичайний симулятор iOS. Тут ви можете помилуватися інтерфейсом системи від Apple, покористуватися вбудованими додатками. Встановлювати і запускати додатки з App Store не можна, навіть якщо ви придбали їх раніше на оригінальному пристрої – виною всьому посилений захист магазину Apple.

iPadian пропонує список вбудованих HTML5 ігор. Подивитися його можна через додаток App Store. Не можна сказати, що список відрізняється різноманітністю, але провести кілька хвилин за цікавою грою цілком реально.

iPhone Simulator – ще один простий симулятор, який пропонує ще менше можливостей, ніж iPadian. Тут відображається інтерфейс старої системи, немає вбудованих ігор і додатків, не працює інтернет.

По суті, iPhone Simulator можна використовувати тільки для вивчення інтерфейсу. Проблема в тому, що в налаштуваннях немає більшої частини розділів, так що навіть по фотографіях в інтернеті можна почерпнути більше інформації, ніж в цьому симуляторі.

висновок

Повноцінного емулятора iOS не існує, і навряд чи варто очікувати його появи найближчим часом. На відміну від Android, iOS – закрита система, так що сторонні розробники не можуть отримати до неї доступ. Що стосується доступних інструментів, то краще iPadian нічого немає, незважаючи на вкрай обмежений функціонал програми. Розробники симулятора намагаються додати нові можливості, проте чекати від них справжнього емулятора не доводиться – максимум, поліпшення наявного симулятора.

Якщо ви збираєтеся розробляти ігри та програми для iOS, то доведеться використовувати для цього інтегровану середу Xcode. Коректно вона працює тільки на macOS, однак примудритися запустити її можна і на Windows. Для цього доведеться створювати віртуальну машину, встановлювати на неї macOS, потім інсталювати туди Xcode і користуватися програмою в емуліруемой середовищі. Інших шляхів вирішення проблеми немає – хіба що придбати MacBook.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию