Елементи Яндекса для Firefox (yandex elements) – де знайти і встановити безкоштовно

Перейшовши на новий браузер, багато користувачів шкодують, що зручний інтерфейс yandex елементів став для них недоступним. Це не зовсім так: в даний час можна налаштувати Mozilla Firefox і встановити в нього все ті елементи російського пошукача, які ви бажаєте бачити у своєму браузері.

Що необхідно для установки Яндекс Елементів

Хоча по суті Яндекс Елементи стали лише логічними продовженням Яндекс Бара, вимоги до комп’ютера стали значно вище. Перш за все, необхідна ОС Windows XP, 7,8,10. Можна встановити елементи в браузерах, які працюють на пристроях Linux або Mac OS X. Відповідно, і версію браузера слід встановлювати від 4 покоління і вище. Якщо ви встановлюєте Мазілу з нуля, то сайт автоматично запропонує вам нову версію, найбільш підходящу для вашої ОС. Для автоматичного оновлення браузера відвідайте сторінку https://www.mozilla.org/ru/firefox/new/?scene=2#download-fx

Рекомендації для установки

До складу безкоштовного плагіна від розробників Яндекс входять опції, значно спрощують роботу з браузером. Це «розумні» закладки, які замінять стандартне порожнє вікно. Сюди ж можна віднести «вікна» погоди, автомобільних пробок на дорогах рідного міста, «легкий» вхід в соціальні мережі без обов’язкового введення пароля і багато іншого. Всі ці переваги розробники Яндекс об’єднали в одне розширення і посилили заходи безпеки.

Для установки елементів Яндекс слід зайти в новому Firefox на сайт за посиланням https://element.yandex.ru. Після переходу на нас чекає така сторінка

Як можна бачити, внизу станиці є пояснення, що ж входить в набір користувача. Зацікавлені можуть відкрити і самі все побачити:

Варто зауважити, що сайт налаштований таким чином, щоб пропонувати Яндекс продукти саме для того браузера, з якого користувач заходить на сторінку. Так, користувачі, які віддають перевагу Хром, будуть бачити настройки для Chrome. Тому переважно брати плагіни для Файрфокс саме з Мазілу.

Зверніть увагу: У країнах, де сервіс Яндекс заборонений, але ви все-таки ходите користуватися його продуктами, перш потрібно налаштувати з’єднання браузера по VPN.

Інакше замість рядка збереження можна побачити щось на зразок:

Установка Яндекс. елементів

Якщо нам все підходить, тиснемо жовту кнопку з написом «Встановити».

Вантажиться оновлення не дуже довго:

Після цього може виникнути повідомлення про те, що файрфокс хоче додати Елементи Яндекс в список своїх розширень. Тисніть: додати.

Тепер все звичні елементи видно на панелі пошуку:

авторизація

Для запуску елементів необхідна авторизація. Виконати її не складніше, ніж зайти в власної поштової скриньки. Та й виконується вона в принципі, точно також. Шукаємо на панелі значок конверта, вводимо логін і пароль:

Після успішного входу відкриється ваш Яндекс паспорт. Там буде видно всю інформацію, яку ви вважали за потрібне повідомити пошуковику.

Після авторизації користувачеві буде доступна власна пошта в системі Яндекс. Тепер не потрібно вручну перевіряти пошту – нові листи будуть автоматично нагадувати про себе повідомленнями. Після авторизації стане доступний і Яндекс диск з фотографіями, малюнками та відеофайлами.

Яндекс: додаткові елементи

На панелі елементів для Mozilla Firefox побажанням користувача можна налаштувати і інші елементи для швидкого переходу на потрібну сторінку:

  • в соцмережі ОК, ВК, ФБ;
  • на поштовики Рамблер, Мейл ру, Gmail;
  • на персональні сервіси yandex: Директ, Гроші, Метрика, інше.

Щоб швидко налаштувати дані елементи, слід зайти в меню Мазілу, вибрати опцію «Додатки», знайти нам підпункт «Розширення»:

Після цього вибираємо опцію «Налаштування». Відкривається вікно з усіма сервісами Яндекс. елементів:

У цьому меню слід просто вибрати ті пункти, які вам цікаві, і перетягнути їх в інше віконце. Наприклад, пошта gmail:

Зверніть увагу, що в списку є і сторонні для Яндекса сервіси. Тому їх слід авторизувати окремо. Правда, зробити це слід лише одного разу, після входу в систему всі розширення підключатися автоматично до тих пір, поки користувач не захоче видалити розширення або змінити пароль. Наприклад, авторизація Гуглівского поштовика в панелі Яндекс буде виглядати так:

Окремо слід згадати про візуальних закладках, які будуть автоматично встановлені разом з основними Елементами. Посилання на всі улюблені сайти збережуться в окремій папці на панелі пошуку. Таких посилань не повинно бути більше 25 але, на думку розробників, такої кількості улюблених сайтів цілком вистачає пересічному користувачеві.

Ссылка на основную публикацию