Елемент не знайдено. Не вдалося знайти цей елемент

Розберемо проблему, коли при видаленні, копіюванні, перейменування файлу або папки видається помилка “Елемент не знайдено. Не вдалося знайти цей елемент. Його більше немає в <шлях>. Перевірте правильність цього елемента і спробуйте ще раз“. Наприклад, ці файли можуть бути видні в провіднику, але ви не зможете виконувати певні операції з цими файлами. Іноді проблема проста, і система говорить, що не можна видалити те, чого немає. У більшості випадках, такі файли або папки, створюються стороннім програмним забезпеченням, яке потім було видалено, а файли роботи залишилися. Давайте розберемо, як видалити, перейменувати, скопіювати папку або файл при даній помилку. Можете дивитися відразу 3 спосіб в кінці, він надійний і простий.

1. Видалити проблемний файл

Дивіться, сенс полягає, щоб запустити командний рядок або PowerShell в самій папці, де знаходиться проблемний файл, який потрібно видалити. Як показано вище на картинці, помилка у мене в файлі mywebpc.ru, я його знаходжу через пошук і відкриваю розташування файлу або вручну заходжу по шляху, так як я знаю, де він лежить. Далі натисніть правою кнопкою миші на поле в папці, де знаходиться проблемний файл, і виберіть з контекстного меню “Відкрити вікно PowerShell тут“.

Хочу зауважити, що у вас може бути не PowerShell, а “Запустити CMD Тут”. Різниці немає.

У вікні CMD або PowerShell задайте наступну команду:

  • del mywebpc.ru – де mywebpc.ru це ваше ім’я проблемного файлу.

Як тільки команда буде успішно виконана, файл буде видалений з вашого комп’ютера.

Іншим обхідним рішенням вище описаного методу є те, що ви перенесли несправний файл в нову порожню папку, а потім намагаєтеся видалити папку. У деяких випадках це може спрацювати і знову зробити файл видаляється.

2. Перейменувати файл

Якщо ви не хочете видаляти файл, і хочете його використовувати в подальшому, то ви можете спробувати перейменувати його, а потім відкрити його за допомогою інших програм. Даний метод не буде працювати в PowerShell. Якщо у вас немає “Запустити командний рядок тут”, як описано вище способом, то просто запустіть CMD і задайте шлях, де знаходиться проблемний файл або папка. Наприклад, у мене файл лежить в корені диска E. Я запускаю командний рядок і пишу:

  1. E:
  2. rename mywebpc.ru drugoy – перейменувати файл mywebpc.ru і задати нове ім’я файлу.

Файл буде перейменований, і ви зможете отримати до нього звичайний доступ.

3. Видалити папку або файл

Вище зазначені способи мені допомагали багато разів, але якось я не зміг ними домогтися вирішення цієї проблеми, і запропоную вам інший швидкий і надійний спосіб. Напевно у більшості з вас, варто архіватор winrar або zip і т.п. Так ось, відкриваєте папку або файл, який видає помилку, що “Елемент не найден. Не можу знайти цей елемент” і натискаєте на ньому правою кнопкою миші і додаємо в архів.

Далі поставте галочку “Видалити файли після упаковки“. Після чого створиться архів, а ті підуть. Архів теж можна видалити, якщо він вам не потрібен.

Хочу зауважити, що відкривши проблемні файли через архіватор, можна перейменувати і спробувати видалити їх.

Ссылка на основную публикацию