Електронна пошта Яндекс. Yandex пошта

Привіт читачі блогу. Продовжую тему статей про електронних поштових скриньках інтернету. Напевно майже у кожного на сьогоднішній день є пошта в інтернеті, але не у всіх є електронна пошта Яндекс.

Якщо ви хочете зареєструватися в яндекс пошті і створити там своє мило, то читайте цю статтю до кінця і у вас все вийде. Якщо щось залишиться незрозумілим, то подивіться відео урок як потрібно реєструватися в Яндексі, який розташований в кінці статті.

Історія Яндекса

Яндекс зародився в кінці 80-х років в компанії «Аркадія», яка займалася розробками пошукових технологій. Надалі «Аркадія» увійшла в Comp Tec. Розробники компанії винайшли парочку пошукових програм, які класифікувалися по пошуку Біблії і враховували особливості морфології російської мови. Надалі цю технологію вирішили назвати «Яndex».

Саме слово «Яndex» придумали дві людини в 1993 році: Ілля Сегалевіч – директор Яндекса і Аркадій Волож – генеральний директор цього проекту.

27 вересня 1997 року – вважається офіційний день народження системи пошуку Yandex.ru. Її представили на виставці Softcool, яка проходила в Києві.

Реєстрація в електронній пошті Яндекса

Для того щоб приступити до процесу реєстрації, у вас повинен бути включений комп’ютер і доступ до інтернету, де ми і будемо проводити всі наші дії.

Якщо ви хочете зареєструватися в інших поштових системах, то можете скористатися цією інформацією:

Приступимо до процесу реєстрації в пошті від яндекса.

Заходимо в будь-який браузер інтернету, я вважаю за краще google chrome, ви можете скористатися будь-яким іншим.

У пошуковому рядку набираємо www.ya.ru – це офіційний сайт Яндекса, можете перейти по посиланню нижче.

Потрапляємо до «дяді Яші», де в правому верхньому куті нам потрібно натиснути на невелику посилання «Увійти в пошту».

Нас перекидає на mail.yandex.ru, тут ми і будемо реєструвати наш новий електронну поштову скриньку на Яндексі.

Якщо ви є і зареєстровані в соціальних мережах: вконтакті; Фейсбук; твіттері; на Майлі; в гуглі або однокласниках, то можете увійти в пошту через них.

Якщо вас там немає, але ви хочете створити поштову скриньку без прив’язки інших соціальних мереж, то можете натиснути на велику зелену кнопку Завести пошту.

У нас запитують: Чи дійсно ми хочемо завести нову поштову скриньку? Тиснемо Завести новий ящик.

Потрапляємо на сторінку реєстрації, де потрібно ввести мінімум інформації про себе. Якщо ви входите з мобільного пристрою, то у вас повинна відкритися сторінка сумісна з вашим пристроєм, в іншому випадку можна перейти в самий низ сторінки реєстрації і в лівому нижньому кутку зайти по зеленій посиланням Мобільна версія.

Насамперед необхідно придумати собі логін, за допомогою нього, люди зможуть писати вам електронні листи на вашу поштову скриньку. Так само, коли ви входите на різних форумах або програмах, наприклад реєстрація в скайпі, де ви повинні вказати свій емаил. Тут ви якраз і вводите свій логін, тобто ім’я вашої електронної поштової скриньки.

При заповнення логіна необхідно використовувати тільки латинські літери, так само можна користуватися цифрами. Застосування російських букв при заповненні логіна неможливо і система Яндекс, як і будь-яка поштова система повідомить вас про це.

Після того, як ви ввели логін, потрібно написати його в графі Придумайте логін і трохи почекати, поки йде перевірка. Швидше за все система напише, що логін для реєстрації недоступний і запропонує свої варіанти вільних електронних поштових скриньок.

Тому потрібно придумати новий логін і якщо він вільний, то навпроти нього вийде відповідне повідомлення від Яндекса. Даний процес підбору потрібного логіна (никнейма) може зайняти деякий час, так що наберіться терпіння і підбирайте відповідні вам комбінації.

Після того, як ви вибрали потрібний логін і система сказала що він вільний, можна переходити до заповнення наступних граф імені та прізвища.

Потім потрібно придумати пароль. Можна скористатися двома підказками Як вибрати пароль і Показати текст пароля.

Коли ви будите набирати свій пароль, під ним буде з’являтися смуга червоного, жовтого і зеленого кольорів. Що ж означають ці кольори, запитаєте ви мене? Давайте поговоримо про кожен детальніше.

Червоний колір – це занадто короткий пароль.

Жовтий колір – це простий і не складний пароль.

Зелений колір – означає, що пароль складний і надійний.

Потім необхідно повторити ваш пароль, щоб не помилитися. У цій графі потрібно набрати такий же пароль, який ви тільки що написали вище.

Рекомендую при складанні будь-яких паролів використовувати як букви так і цифри, тим самим, знизиться ризик злому вашої поштової скриньки, але все одно залишиться – зламати можна що завгодно. І ще запишіть логін і пароль на окремий листочок, в щоденнику або створіть текстовий документ і впишіть туди ваші дані. Якщо ви їх забудете або втратите, то можете подивитися там, де ви їх записали.

В одній зі своїх попередніх статей, мого комп’ютерного блогу по ремонту комп’ютерів, я згадав, що мою електронну поштову скриньку, розташований на mail.ru, зламали.

Якщо вам цікаво дізнатися що я зробив для його відновлення і скільки часу на це витратив, то можете заглянути сюди – Відновлення пароля або як відновити пошту на mail.ru.

Наступним кроком переходимо до контрольного питання і відповіді на нього. Тут можна вибрати питання із запропонованих або задати власний, вибір за вами.

Питання вибрали, тепер пишемо відповідь на нього. Думаю тут все просто.

Присутня можливість вказати свій мобільний телефон, приклад написаний трохи нижче. Цю графу заповнювати не обов’язково.

Для чого це потрібно, запитаєте ви мене? Якщо ви забудете, втратите або ваш пароль стане відомий зловмисникам, то можна буде скористатися функцією відновлення пароля за номером телефону.

Протягом найближчого часу, на ваш мобільний телефон прийдуть інструкції з подальшими діями з відновлення або новий пароль. Дана опція присутня напевно у всіх нормальних електронних поштових службах.

У завершальній стадії реєстрації електронної пошти Яндекса, нас просять набрати символи, зображені на картинці. Це потрібно для того, щоб поштова система, де ви входите, зрозуміла що ви не бот, а звичайний розумна людина.

Якщо текст вам не видно або погано читаємо, можна натиснути на посилання показати іншу картинку.

Обов’язкове потрібно прийняти умови угоди і поставити галочку, що ви згодні. Для докладного вивчення або ознайомлення угоди і політики конфіденційності можете перейти за цими двома ссилочку в тексті.

Ну ось ми все заповнили, тепер можна натиснути на кнопку Завести пошту.

Якщо ви щось заповнили неправильно або некоректно, то навпаки або під цим пунктом, заповнення анкети, вийде відповідне повідомлення, позначене червоним кольором.

На цьому етапі реєстрація в електронній пошті Яндекса завершена.

Швидка настройка електронної пошти Яндекса

Після того, як ми натиснули Завести пошту, перед нами відкрився наш новий поштовий ящик, з одним вхідним листом. Потім з’являється вікно вітання – Ласкаво просимо в яндекс пошту! і деякі додаткові настройки. Якщо вас все влаштовує, то можете натиснути пізніше.

Тут можна виставити деякі швидкі налаштування під себе, що складаються з п’яти кроків.

Інформація про відправника: ім’я, часовий пояс, фотографія та інше.

Вибираємо оформлення пошти, яке нам подобається найбільше.

Вітаємо ваша пошта налаштована, тепер можете приступати до роботи.

На цьому етапі, швидке налаштування пошти завершена. Все зрозуміло і у вас не повинно виникнути з цим складнощів.

А тепер пропоную подивитися невеликий відео урок як створити поштову скриньку – електронна пошта Яндекс.

Реєстрація в електронній пошті Яндекса

висновок

Сьогодні ми з вами пройшли весь шлях реєстрації або як створити поштову скриньку – електронна пошта Яндекс. Сподіваюся у вас все вийшло з першого разу, якщо немає, то перечитайте цю інструкції або подивіться відео урок.

Можливо у вас з’явилися питання пов’язані зі створенням електронної пошти в Яндексі. Можете задавати їх нижче в коментарях до цієї статті, а так само скористатися формою зворотного зв’язку зі мною.

Дякую вам що читаєте мене в Твіттері.

Залишайтеся на зв’язку – мій канал You Tube.

Якщо наведена вище інформація виявилася для вас корисною, тоді рекомендую підписатися на оновлення мого блогу, щоб завжди бути в курсі свіжої і актуальної інформації право встановлювати або ремонтувати вашого комп’ютера.

Не забудьте поділитися цією інформацією з вашими знайомими і друзями. Натисніть на соціальні кнопки – подякуйте автора.

Ссылка на основную публикацию