Edge Кращий веб-браузер для Windows 10?

В місце Internet Explorer приходить новий веб-браузер, Edge.

Але чи дійсно це найкращий браузер для в Windows 10 системи корпорації Майкрософт? Ми сподіваємося отримати Windows 10 не пізніш 29 липня. Microsoft надасть безкоштовні оновлення Windows 10 для сотень мільйонів ПК. Більшість користувачів Windows 10 отримають веб-браузер Edge за замовчуванням. Виходить, що Edge насправді краще, ніж Chrome, Firefox або Opera? Або, якщо вже на те пішло, і Internet Explorer 11?

Давайте подивимося. У всіх цих веб-браузерах покращилася останнім часом продуктивність. Як швидко веб-браузери будуть працювати в Windows 10. Edge, це більше, ніж просто оптимізований веб-браузер. І має унікальну особливість – інтеграція з Cortana, цифровий помічник Microsoft, суперник Siri від Apple і Google. Щоб визначити, наскільки швидко і гладко, Edge і інші веб-браузери, працюватимуть на Windows 10, я використовував кілька критеріїв широко використовуються веб браузерами.

Тести продуктивності проводимо на останній збірці 64-бітної Windows-10, яка була доступна в середині червня: білд 10130. В системі, крім версії Edge і 11 IE, які поставляється з Windows 10, встановлено останню версію найбільш популярних настільних веб-браузерів. Це Хром 43, Firefox 38 і Опера 30.

Тест.

SunSpider 1.02: цей тест веб браузера з відкритим кодом WebKit це найстаріший з тестів.

Дивно Internet Explorer 11 виграв в тесті SunSpider. Правда IE виграв в межах похибки SunSpider, але я провів випробування кілька разів і IE здобув незначну перемогу перед Edge. Далі бачимо, від швидкого до повільного, були Firefox, Chrome і Opera.

Kraken 1.1: заснований на SunSpider, також вимірює продуктивність JavaScript. Для базового тестування JavaScript, він додав використання сценаріїв. Як SunSpider, чим нижче бал, тим буде краще результат.

У Kraken 1.1 IE 11 залишився далеко позаду, а хром виграє. З Кракена ми бачимо дуже жорсткі гонки. Хром виграє, але незначно над оперою і Edge. Firefox трохи відстає, і йому дихає в спину IE 11.

Octane 2.0: внесок компанії Google в JavaScript тестування, також включає сценарії для сучасних, інтерактивних веб-додатків. У цьому тесті, тим вище оцінка, тим краще.

Octane 2.0 є еталоном Google, але Edge, здобув перемогу над Хром. Дійсно Edge і Chrome борються за перше місце в тесті. Позаду залишилися Опера і Firefox і IE, що залишився далеко позаду.

Peacekeeper: цей тест, перш за все перевіряє продуктивність JavaScript, але він також розглядає HTML5. Ще раз вищі оцінки є потрібні для перемоги. 

Тут Firefox піднімається на вершину. Позаду ви зможете знайти Chrome і Opera. Edge і IE плетуться в хвості.

RoboHornet: Це тест з відкритим вихідним кодом.

На RoboHornet хром виграє ще раз. За ним тісно слід Опера. Потім Firefox, IE і Edge.

HTML5: Тест на солодке. Цей «тест» не еталон як такої. Він просто показує, наскільки швидко кожен браузер працює з стандартом HTML 5.

Вищий бал, який ніхто не отримав, дорівнює 550.

Коли мова заходить про сумісність HTML 5, Хром зі скрипом попереду Опери. За ними слід Firefox, а Edge, і IE приходять останніми.

Який же браузер краще?

Хром, з трьома перемогами, як бачимо, краще поки. Але Хром зовсім на трохи вийшов в перед. Інші браузери, навіть IE 11, мали свої моменти слави. Хоча і так ясно, що IE є повільним і найменш підтримує нові стандарти. Оскільки розрив між браузерами в тестах не дуже великий, Edge повинен нас приємно здивувати після свого релізу. А поки будемо пильно стежити усіма основними браузерами, в Windows 10.

Ссылка на основную публикацию