Дитячий браузер Гогуль: безпечний інтернет для дитини

Розробник: Нове покоління
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 573 Кбайт
оновлений: Август 27, 2017

Гогуль – браузер, розроблений спеціально для дітей. Веб-навігатор здатний захистити дітей від небажані web-сайтів. Батькам не доведеться постійно стежити за тим, куди заходять їхні діти. До того ж розробники додали в інтернет-оглядач планувальник, що дозволяє створювати розклад.

Слід зауважити, що Гогуль не є самостійним додатком. Це доповнення до браузера Firefox. Подібне розширення має власний інтерфейс. До того ж в дитячий браузер додані web-сайти, рекомендовані фахівцями. При бажанні список можна розширити.

мінімальні вимоги

  • Процесор – Pentium 4;
  • ОЗУ – 512 Mb;
  • ОС – Windows XP;
  • Розрядність ОС – x86 / x64.

В обов’язковому порядку на комп’ютері повинен бути встановлений веб-навігатор Firefox.

Основні можливості

  • Блокування доступу до небажаних веб-сайтів;
  • Планувальник розкладів;
  • Можливість створення бази сайтів;
  • Створення звіту про виконувані дії дитини;
  • Створення облікового запису для кожної дитини;
  • Установка доповнення Andry Duck.

переваги

Браузер, призначений для дітей, має деякі переваги. В першу чергу слід зауважити, що веб-навігатор буде цікавий батькам. Це пов’язано з тим, що вони можуть обмежити доступ до потенційно небезпечних веб-сайтів. При цьому користувачі можуть редагувати наявну базу корисних сайтів.

Веб-навігатор контролює не тільки веб-сайти, а й Популярні зображення, а також відео. Завдяки подібному функціоналу дитячий браузер Гогуль перетворюється на незамінного помічника для батьків.

Ще однією незаперечною перевагою можна вважати створення звітності. Користувачі можуть побачити на які вебсайти заходив дитина. Звітність дозволяє в подробицях розглянути всі дії дітей. Завдяки цьому можна буде зрозуміти, чим цікавиться дитина.

Слід зауважити, що дитячий інтернет навігатор володіє тими ж функціями, що і браузер Firefox. Для безпеки дітей краще використовувати Мазілу від Яндекс. Це пов’язано з тим, що пошуковик надає додаткові настройки для Гогуля.

недоліки

Найістотнішим недоліком можна вважати те, що користувач повинен пройти реєстрацію. В іншому випадку буде неможливо налаштувати дитячий браузер. До того ж окремо необхідно створювати аккаунт для дитини.

Ще одним недоліком можна вважати те, що Гогуль це несамостійний браузер. Саме тому на комп’ютері повинен бути встановлений інтернет-оглядач Firefox. До того ж дитячий браузер не інтегрується в інші веб-навігатори.

Як завантажити

Щоб завантажити безкоштовно безпечний браузер, необхідно перейти за адресою «http://www.gogul.tv/». У вікні користувачеві слід клікнути по графічної посиланням «Скачати».

Після цього з’явиться форма, на якій буде розташовано дві кнопки. Одна для скачування браузера, а друга для установки утиліти, яка обмежує доступ до інших інтернет-оглядачів.

Завантаження аддона займає не більше 30 секунд. Коли додаток буде завантажено, можна перейти до установки і реєстрації аккаунта.

Реєстрація облікового запису

Перш ніж переходити до установки дитячого браузера, рекомендується зареєструвати аккаунт. Для цього на офіційному сайті необхідно перейти за гіперпосиланням «Вхід в батьківський кабінет». Після відкриття форми, слід клікнути по посиланню «Реєстрація».

На наступному кроці відкриється реєстраційна форма. Користувачеві необхідно заповнити всі поля, помічені “*”.

Після заповнення всіх полів, на вказаний при реєстрації поштову скриньку буде відправлено листа. У листі буде знаходитися посилання, по якій слід перейти.

Створення облікового запису для дитини

Щоб створити дитячий аккаунт, необхідно увійти в особистий кабінет батька. Після цього слід в меню вибрати розділ «Дитячі акаунти».

У вікні, користувачеві необхідно заповнити ПІБ дитини, а також встановити розклад, згідно з яким діти зможуть «підкорювати» інтернет.

Коли всі дані будуть заповнені, залишається тільки натиснути на кнопку «Зберегти». Слід зауважити, що можна створювати кілька дитячих акаунтів. Тепер залишається тільки встановити браузер.

установка

Перш ніж приступати до інсталяції дитячого браузера, користувачам необхідно завантажити інтернет-оглядач Firefox. Це можна зробити на офіційному сайті «https://www.mozilla.org/ru/firefox/new/».

На наступному кроці необхідно відкрити «Лисицю» і перетягнути в нього раніше викачане додаток Гогуль. Користувачеві потрібно один раз натиснути на кнопку дозволити. Після цього на робочому столі з’явиться ярлик браузера Гогуль.

Слід зауважити, що при запуску браузера може з’явитися напис, що оповідає про те, що програма не знайдено. Не треба панікувати, досить клікнути на кнопку «Огляд …», а потім знайти exe-файл «Firefox». На цьому установка завершується.

Можливо вас ще зацікавить:

Ссылка на основную публикацию