Диска скидання пароля для Windows

Диск скидання пароля служить свого роду електронної відмичкою, що дозволяє отримати доступ до комп’ютера в разі втрати пароля для локального облікового запису. (Вам не вдасться створити диск скидання пароля для облікового запису Microsoft.) Щоб створити диск скидання пароля для Windows 10, 8 і 7, виконайте наступне.

Клацніть на значку (або в поле) пошуку даних, розташованому поруч з кнопкою Пуск і введіть фразу Password Reset Disk, після чого натисніть <Enter>.

2. У списку результатів пошуку клацніть на команді Створення дискети скидання пароля.

Ви побачите, що для нормальної роботи майстра створення диска скидання пароля необхідно вставити в комп’ютер флеш-накопичувач або карту пам’яті, оскільки всі необхідні дані зберігаються лише на ніх.В надалі, в разі неможливості отримання доступу до комп’ютера під локальної обліковим записом (так-так , всі ми забуваємо часом навіть найважливіші дані), щоб уникнути нервового зриву, можете вставити носій з даними скидання пароля. Не варто зловживати використанням цього інструменту – отримавши доступ до комп’ютера, змініть пароль для облікового запису (запам’ятайте його!) І заховайте носій з даними скидання пароля в невідоме і недоступне оточуючим место.Незавісімо від того, скільки разів ви вже встигли поміняти пароль свого облікового запису , диск скидання пароля буде продовжувати працювати і надавати доступ до комп’ютера в будь-якій скрутній ситуації.

 

Як змінити пароль облікового запису

В окремій облікового запису немає особливого сенсу, якщо не захистити її паролем. Без нього доступ до вашого комп’ютера залишається відкритим для будь-якого співробітника офісу, що виношує підступні плани по вивченню чужої ділової переписки.

Особливу значущість пароль набуває в облікового запису адміністратора комп’ютера. Відсутність пароля в облікових записах такого типу дозволяє будь-якому користувачеві робити в ньому все, що заманеться. У будь-якому вікні запиту пароля адміністратора досить натиснути <Enter>, Щоб продовжити виконання операціі.Паролі для облікових записів Microsoft змінюються тільки на сайті. Щоб призначити або змінити пароль для локального облікового запису, виконайте такі дії.

Відкрийте меню Пуск і виконайте команду Параметри. У вікні програми Параметри клацніть на значку Облікові записи. Тут змінюються настройки локального облікового запису і встановлюється її аватар.

На лівій панелі вікна клацніть на посиланні Параметри входу. На правій панелі відображаються настройки входу в систему під обраної обліковим записом.

Перейдіть на праву панель вікна і в розділі Пароль клацніть на кнопці Змінити. Якщо під час створення облікового запису пароль не призначають, то клацніть на кнопці Додати.

Постарайтеся вибрати легко запам’ятовується пароль; введіть його в поле Новий пароль. Введіть його повторно в полі Введіть пароль ще раз, а потім клацніть на кнопці Далі, розташованої в правій нижній частині вікна. Повторне введення пароля вкрай необхідний, оскільки виключає можливість помилки.

Зміна пароля відбувається дещо інакше. Спочатку вам потрібно ввести поточний пароль, щоб підтвердити свою особу, і тільки після цього на екрані з’явиться форма введення нового пароля.

Ссылка на основную публикацию