Два способи змінити розташування папки Завантаження в Microsoft Edge.

Якщо ви використовуєте останню Збірку Windows 10, ви побачите, що Microsoft Edge тепер вміє змінити розташування папки «Завантаження», раніше за допомогою налаштувань браузера папку для збереження завантажених файлів, можна було змінити тільки за допомогою реєстру. За замовчуванням Edge використовує стандартну папку Завантаження для користувача. У цій статті ми розглянемо два способи, як змінити розташування папки для закачувань в Microsoft Edge.

Необхідність створити окреме розташування завантажених файлів тільки для браузера Microsoft Edge, – може виникнути в ряді випадків, наприклад:

  • Ви змінили розташування стандартної папки Завантаження в Windows 10, перенісши її на інший диск. Не секрет що ви можете вибрати інше місце зберігання файлів, змінивши розташування папки «Завантаження» на жорсткому диску, на іншому диску (В разі використання твердотільного накопичувача, диск – SSD), або навіть інший комп’ютер у вашій мережі. І просто, це дуже зручно, якщо ви використовуєте різні браузери одночасно.

Спосіб 1. Змінити розташування завантаження для Edge за допомогою параметрів браузера.

1. Запустіть браузер Edge і відкрийте меню «Параметри», кнопка в правому куті або натисніть клавіші Alt + X.

2. У меню, натисніть «Параметри»

3. У розділі «Параметри» знайдіть і натисніть кнопку «Подивитися доп. параметри »

4. У відкрилися Додаткових параметрах, знайдіть розділ «Для дорослих» і натисніть кнопку «Змінити»

5. У вікні вибору папки, вкажіть розташування для нової папки, де зберігатимуться всі завантаження браузера Edge.

Примітка: Хоча в вікні вибору розташування, за допомогою правої кнопки миші, ви можете створити нову папку, ми рекомендуємо створити її заздалегідь.

Спосіб 2. Змінити розташування папки «Для дорослих» для браузера Edge за допомогою реєстру.

Для зміни розташування папки «Для дорослих» за замовчуванням в Microsoft Edge, необхідно застосувати дуже простий Твік реєстру.

1. Закрийте браузер Microsoft Edge.

2. Відкрийте редактор реєстру.

3. Перейдіть до наступного розділу реєстру:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ LocalSettings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ AppContainer \ Storage \ microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe \ MicrosoftEdge \ Main

4. Тут створіть новий строковий параметр і назвіть його Default Download Directory.

Встановіть для нього значення, повний шлях потрібну вам папку (створену заздалегідь), Яку ви хочете використовувати для папки «Завантаження» в браузері Edge. На скріншоті нижче, я використовую C: \ Завантаження Edge

Тепер відкрийте Edge, натисніть значок “Центр” (перший значок після адресного рядка, Вибране, список для читання, журнал і завантаження) І перейдіть на панель –  Скачування або Завантаження, в залежності від версії.

При натисканні на посилання «Відкрити папку», папка, зазначена в реєстрі буде відкрита.

Тепер, це розташування буде використовуватися за замовчуванням для збереження завантажених файлів в Microsoft Edge.

Усе!

Ссылка на основную публикацию