Два способи запустити Windows 95 у Windows 10.

Ми всі пам’ятаємо, Windows 95, яка вперше представила улюблене багатьма меню «Пуск», яке знову повернулося в Windows 10.

Сьогодні важко знайти комп’ютери які як і раніше працює на Windows 95, ви можете поринути в минулі часи або познайомитися з ОС стоїть біля витоків нинішніх систем!

Спосіб 1 – запустити Windows 95 в браузері.

Завдяки зусиллям молодого шотландського програміста, Андреа Fauld, тепер можна запустити Windows 95 прямо в браузері.

Для того, щоб запустити Windows 95 у вашому браузері, Андреа використовує Emscripten, який переводить C ++ код, в якому Windows 95 написана в JavaScript, завдяки чому працює інтерфейс. Разом з Emscripten, також використовуються DOSBox і Ем-DOSBox.

Завдяки використанню цих бібліотек, немає необхідності в таких плагінах, як Java. Все, що вам потрібно, щоб побачити операційну систему у всій красі – це перейти на цю сторінку.

Проте, не всі елементи операційної системи працюють, Internet Explorer 3.0 при спробі їм скористатися вішає всю систему)). Само собою зрозуміло, що це всього лише експеримент, а не заміна для вашої Windows 10. Будь ласка, зверніть увагу, що це може зайняти багато часу, щоб завантажити Windows 95 в вашому браузері, ви повинні бути терплячими.

Спосіб 2 – додаток «Windows 95» для Windows 10.

Додаток, який дозволяє запускати Windows 95 в Windows 10. Розробник Фелікс Різеберг, який багато працював над тим, щоб повернути Windows 95 в якості додатку, щойно випустив нове оновлення проекту з необхідними поліпшеннями. Додаток Windows 95 версія 2 усуває обмеження, введені в першому випуску, такі як неможливість підтримки моніторів з високою роздільною здатністю.

В журналі змін розробник зазначає, що додаток Windows 95 v2 також має нові функції. Наприклад, тепер ви можете отримати доступ до всіх звукових ефектів Windows 95 і почути їх. Оновлення також приносить пару нових ігор. FrontPage, Netscape 2.0 і інші програми вже встановлені.

Ви запускаєте додаток на своєму пристрої Windows 10, щоб познайомитися з MS Paint, Мінером і іншими програмами епохи Windows 95.

Підводячи підсумок, можна сказати, що Windows 95 версії 2, що працює як додаток, містить наступні зміни:

  • Звук.
  • Кілька ретро ігор.
  • Краща підтримка високого дозволу.
  • FrontPage & Netscape 2.0.

Додаток Windows 95 є сторонньою програмою і призначена для роботи з Windows 95, випущеної кілька десятиліть тому.

Ссылка на основную публикацию