Два способи, як зменшити розмір відео онлайн

зміст

1. Перший спосіб

Першим ми розглянемо спосіб, яким я користуюся найчастіше. І мені він здається найбільш зручним. Використовувати для цього ми будемо відео сервіс від корпорації Google – Youtube.

Власне зіткнувся я з необхідністю стиснути відео, після того, як відео привітання, але його розмір виявився досить великим. Ось я і задався вирішенням цього питання.

Отже, вихідний файл займає 111 МБ. До речі, на цій сторінці ви зможете подивитися таблицю розмірностей аж до Геопбайта.

Для початку вам потрібно завантажити відео на ютуб. Детальніше ми зупинялися на цьому по посиланню вище, а зараз я лише трохи повторюся. Через свій канал завантажте відео:

Або перейдіть за цим

Встановіть рівень доступу (рекомендую поставити «Доступно за посиланням»):

Зачекайте, поки відео завантажиться і з’явиться зелена галочка біля назви відео:

Тепер нам потрібно завантажити це відео на свій комп’ютер. Найпростіший спосіб це зробити, як мені здається, це скористатися сервісом savefrom, net. Вам потрібно просто вставити посилання на відео і завантажити його в тому дозволі, яке вас цікавить.

Але також ви можете завантажити його додавши ss в адресному рядку або ж відкривши локальний кеш. Про це докладно описано.

Я скачував в mp4 і залишився повністю задоволений. Відео стислося в більш, ніж 10 разів! І тепер його розмір становить 9 МБ. Що, по-моєму, можна назвати відмінним результатом.

2. Сервіс video.online-convert

Ще одним способом стиснення розміру відео онлайн ми розглянемо сервіс video.online-convert. Але відразу хочу вас попередити, максимальний обсяг для безкоштовного використання становить 100 МБ. І цей факт може відразу вас відштовхнути. Але ми все ж його розглянемо, як запасний. Ось адреса цього сервісу video.online-convert, com / ru / convert-to-wmv

Отже, завантажте файл з відео (менше 100 мегабайт). І скористайтеся додатковими настройками, в разі необхідності. Потім натисніть «Перетворити файл».

Зачекайте, поки файл завантажиться, і на наступній сторінці вам залишиться тільки завантажити перетворене відео:

Я завантажував відео розміром 54 МБ, а після перетворень файл зменшився до 33 МБ. Це, звичайно, не такий показник, як на ютубі, але теж нічого)

От і все! У цьому уроці ми розглянули два способи, як зменшити розмір відео онлайн.

Ссылка на основную публикацию