Дуже Сильно Гальмує Комп’ютер (Основні Причини) Що Робити Windows 7 8 10

Дуже гальмує комп’ютер в Windows

Дуже гальмує комп’ютер основні причини

Добрий день друзі! Сьогодні ми продовжимо розмову на тему вчорашньої статті «Сильно гальмує комп’ютер».

4. Часто дуже гальмує комп’ютер через перенасиченого автозапуску. Оперативної пам’яті просто не вистачає обсягу через занадто великого обсягу програм на автозапуску. Коли ви встановлюєте якусь програму, частина з них автоматично встановлюється на автозапуск, особливо якщо під час встановлення ви не догледіли і не прибрали вчасно галочку автозапуск.

Дане положення можна виправить через кнопку пуск, ввівши в рядок пошуку команду msconfig і натискаємо «ок». Отримуємо вікно «Конфігурація системи», вибираємо меню «Автозавантаження». Прибираємо галки з непотрібних нам програм. Бажано антивірус і операційну систему не чіпати, можна залишити Скайп. З приводу інших програм подумайте. Що вам на даний момент не потрібно.

Сказане мною раніше можна виконати і за допомогою програми Прискорювач комп’ютера. Там все більш зрозуміло, показано скільки часу займає кожна програма під час запуску системи. Детальніше про цю програму можна дізнатися за посиланням …

5. Крім цього, дуже гальмує комп’ютер через перевантаження системного диска С. У більшості користувачів цей диск має розмір менше всіх інших дисків. Завантаження з інтернету за замовчуванням йде в папку «Завантаження». Знаходиться вона на диску С. В результаті чого цей диск переповнюється і системі просто складно проводити свої операції. В результаті чого гальмує комп’ютер досить пристойно.

Також багато користувачів зберігають на робочому столі ігри, фільми, музику і т.д. робочий стіл знаходиться на диску С. Раджу всі ці файли прибрати з робочого столу до відповідних їм папки. Головне прибрати не самі ярлики, а знайти на диску С, де саме знаходяться ці файли і прибрати їх саме з диска С.

Коли ви будете очищати диск С, раджу бути обережним. Це системний диск і будь-який необережно віддалений файл може призвести збій в операційній системі. Прибирайте саме фільми, музику та ігри.

Крім усього іншого, під час установки будь-якої програми вона за замовчуванням виробляє установку на диск С. А багато програм багато важать, наприклад той же Фотошоп. Але, як правило під час установки програми запитують, куди саме їх встановити? Встановлюйте програми на інші диски в спеціально підготовлені для цього папки.

Я наприклад, під час установки операційної системи відводжу їй побільше місця, не менше 50 Гб. Раджу і вам робити так само. Зайве місце системі не завадить.

6. Не забудемо відзначити, що дуже гальмує комп’ютер часто через комп’ютерних вірусів, різних черв’яків, троянів і іншої вірусної погані. Тому антивірус на вашій ОС повинен бути встановлений обов’язково. І завжди був включений. Крім нього, бажано, що б було встановлено Файрвол. Це допоможе убезпечити ваш комп’ютер і полегшить вам життя.

7. Так само гальмує комп’ютер через банальну на перший погляд причини, застарілих драйверів. В першу чергу це відноситься до драйверів відеокарти. Тим більше, якщо ви геймер і любите гарні ігри. Оновлення драйвера відеокарти. Зробити це можна на сайті виробника вашої відео плати.

На цьому наша стаття закінчена, сподіваюся вона вам допоможе поліпшити роботу вашого комп’ютера і ви взагалі забудете таке поняття, як дуже гальмує комп’ютер!

Бажаю всім удачі!

Ссылка на основную публикацию