DriverPack: набір драйверів для Windows з автоматичною установкою

Розробник: Артур Кузяків
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Розмір: 1,89 Мбайт
оновлений: Август 30, 2017

DriverPack Online – відмінна програма для установки на комп’ютер під керуванням Windows всіх драйверів за один раз. Причому без необхідності довго і нудно завантажувати їх з сайту компанії-розробника.

Взяти для прикладу ті ж ноутбуки, виробник яких в списку доступних для завантаження програмних пакетів вказує від двох до чотирьох комплектів для бездротового Wi-Fi карти: піди вгадай наперед, яка саме у вас встановлена. Ще значніше процес спрощується, якщо треба обслуговувати кілька комп’ютерів.

 • Мінімальна вага програми;
 • Сканування комп’ютера на невстановлені драйвера;
 • Онлайн доступ до величезної бази драйверів;
 • Для роботи програми потрібен інтернет;
 • Зручний для всіх звичайних користувачів.

Крім того, завдяки DriverPack Online в операційну систему не встановлюється безліч супутнього програмного забезпечення – наприклад пакети драйверів для ATI і nVidia займають на вінчестері після установки мінімум 0,6 Гб, але ж вінчестери не гумові.

Як і більшість варіантів безкоштовного програмного забезпечення, DriverPack існує на гроші від спонсорів. Тому всіма правдами і неправдами намагається завантажити їх софт до вас на комп’ютер. Втім, відучити його так поводитися досить просто.

DriverPack Full – програма для сисадмінів, з величезною базою драйверів, що дозволяє конфігурувати для свого комп’ютера версію, що працює без інтернету.

 • Дозволяє отримати до 10,2 Гбайт для автоматичної установки драйверів;
 • Автоматичне сканування комп’ютера;
 • Величезна база драйверів для Windows (більше 960 тисяч);
 • Можливість конфігурувати версію, що працює без доступу в Інтернет;
 • Ідеальний для професіоналів.

Останній на момент написання статті пакет драйверів DriverPack Full має номер 16.7.8 і займає після завантаження у вигляді архіву 10,2 Гб. Розпаковуємо його вміст (швидше за все це буде папка DRP_16.7.8), вона буде займати більше 10 Гб на вашому вінчестері. Скачаний архів можна видалити.

Тепер, якщо ви запустите файл установника DriverPack.exe, то програма запропонує вам встановити не тільки оновлені драйвера, але і купу абсолютно непотрібного програмного забезпечення, включаючи нафаршировані тулбара браузери, програвачі музичних файлів, відеоплеєри, фоторедактори, архіватори, інтернет-месенджери і купу іншого софта. Причому навіть якщо ви активуєте просунутий режим – з правого боку відзначити галочками пункт «Налаштування» і «Режим експерта», вам це ніяк не допоможе.

Поетом, для того, щоб позбавившись від одного програмного непотребу, що не набратися іншого – зайдемо в папку DRP_16.7.8. Тут треба перейти в підпапку Soft і видалити всі її вміст, за винятком файлу Drv-Up-dater.

В результаті пакет DriverPack запропонує вам лише установку драйверів, а на вінчестері звільнитися майже гігабайт, який ніколи зайвим не буває.

А на закінчення цієї інструкції необхідно відзначити три пункти:

 1. Установник набору драйверів намагається завантажити в ОС навіть застарілі варіанти програмного забезпечення, не дивлячись на те, що на комп’ютері вже стоять більш нові версії або навіть бета-версії того ж софта. Це як мінімум «неприємно», оскільки може порушиться нормальна робота наявних програм.
 2. Встановлення більш «старих» версій може призвести до того, що погіршиться безпека комп’ютера. Оскільки багато вірусів намагаються проникнути через уразливості в старому програмному забезпеченні. А деякі колишні версії навіть містять дуже неприємні баги в своєму складі. Зокрема, якщо користувачеві Скайп з версією програми меншою, ніж 7.5.85.101 послати в рядку повідомлення певний текст, то месенджер екстрено припиняє роботу і навіть його перевстановлення не допомагає (необхідно вручну видалити весь вміст папки на системному диску, крім конфігураційного файлу, тобто всю історію повідомлень і локальний кеш).
 3. Пропонується безальтернативно встановити такі доповнення як Microsoft Visual C 2005-2008-2010-2012-2013 (файл VisualCplus, 23,3 Мб), пакет відео і аудіоефектів Direct X (DirectX, 26,8 Мб), .NET Framework 2.0-3.5- 4.5 (DotNet, 131,6 Мб; DotNetXP, 92,2 Мб), набір потенційно необхідних застарілим програмами виконуваних файлів (RuntimePack, 5,9 Мб) і програмний прискорювач для відеоефектів nVidia (PhysX, 26,3 Мб). Але багатьом вони не зовсім не потрібні, а роботу старих ПК буде сповільнювати. Крім того, їх установка, особливо на старих комп’ютерах, істотно подовжує всю процедуру оновлення.

Можливо вас ще зацікавить:

Full-версія рекомендується для використання системним адміністраторам, для завантаження слід відвідати офіційний ресурс програми – drp.su Подібні DriverPack програми значно спрощують обслуговування комп’ютера, особливо в масовому порядку.

Ссылка на основную публикацию